Тільки Халіфат врятує Пакистан від пастки лихварських боргів

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Хізб ут-Тахрір у Пакистані вважає, що нинішній уряд, як і попередні, топить країну у лихварських боргах і позбавляє бідняків частки у державній казні. По це пише інформаційний офіс партії.

В заяві офісу підкреслюється, що уряд,слідуючи вказівкам Міжнародного валютного фонду, за минулий рік привів країну у боргову пастку.

Далі зазначається: «МВФ повністю прихильний капіталізму, через що невелика група капіталістів за допомогою лихварства захоплює значну частку багатств, позбавляючи простих людей можливості витрачати гроші на свої потреби. З іншого боку, капіталізм вважає банківську діяльність, засновану на лихварстві, одним із різновидів торгівлі, а відсоток — законним прибутком від цієї торгівлі».

У своїй заяві Хізб ут-Тахрір застерігає людей від відсотків, підкреслюючи, що Іслам провів відмінність між торгівлею і лихварством, і нагадуючи, що у Халіфаті не буде відсоткових банківських послуг, які знищують реальну економіку.

Інформаційний офіс партії пише: «Тільки Халіфат врятує Пакистан від пастки лихварських боргів. Халіфат повністю скасує лихварство і застосує ісламську економічну систему, яка гарантує рясні прибутки у казну, визначивши у державну власність важкі галузі промисловості, а в громадську власність — енергетичну галузь, не говорячи вже про багато інших статтях».

Також у заяві задаються питання: «Чи не час усім разом приєднатись до прибічників встановлення Халіфату, щоб забезпечити правління згідно тому, що ниспослав Всемогутній Аллах?!».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
27.05.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню