Уряд Машіші слідує політиці збору податків і передачі Тунісу іноземцям

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

У своєму телеінтерв’ю у неділю 18.10.2020 прем’єр-міністр Тунісу Хішам Машіші сказав,що дефіцит бюджету на 2020 рік досяг 14% і що поповнення фінансових ресурсів на 2021 рік буде відбуватись за рахунок продовження податкової реформи і запозичення засобів у донорів.

Коментуючи цю заяву, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Тунісе пише: «Замість того, щоб прийняти рішення повернути багатство туніського народу у грабуючих його колоніальних компаній, прем’єр-міністр пішов по шляху своїх попередників. Від дивиться у кишені людей, щоб відняти у них останні гроші і остаточно занурити у бідність, називаючи це «податковою реформою». Він нічого не зміг вигадати, окрім обтяження мусульманського туніського народу додатковими податками, хоча Аллах заборонив це. Посланець Аллаха ﷺ сказав:

لَا يَدْخُلُ الْجَنَّةَ صَاحِبُ مَكْسٍ

«Збирач податків не увійде у Рай» (Ахмад)».

Далі у коментарі зазначається: «Прем’єр-міністр послідував політиці своїх попередників, які брали позики у міжнародних фінансових інститутів, ввергаючи людей у замкнене коло, оскільки МВФ і Всесвітній банк — це два колоніальних інститути, які використовуються сильними державами для втручання у справи інших країн, утопивши їх у боргах і нав’язавши їм економічну залежність».

На завершення вказується: «Немає іншого рішення, окрім Ісламу і Халіфату, який забезпечить гідне життя усім своїм громадянам і покриє основні потреби кожної людини. Халіфат повністю відрізняється від держави податкових зборів, побудованої на доктрині відокремлення релігії від держави, через яку більшість людей у Тунісі страждають від бідності, хвороб, безробіття і поганого управління».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
04.11.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая