Франція виявляє свою ненависть до Ісламу і мусульман

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Франція виразила готовність допомогти захистити вірменську релігійну, культурну і історичну спадщину на землях, над якими Азербайджан відновив контроль у результаті останньої ескалації конфлікту в Карабахському регіоні, повідомляє агентство новин «RT» від 28.11.2020.

Про це було об’явлено сьогодні у суботу в Єревані під час зустрічі французької делегації на чолі з секретарем по закордонним справам Франції Жан-Батистом Лемуаном з прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном в Єревані.

Французький міністр зазначив наявність пам’ятників всесвітньої спадщини на суперечливих територіях, у тому числі — тих, які знаходяться під контролем Азербайджану, підкресливши, що захист духовної спадщини у Карабаху є одним із зобов’язань у межах врегулювання конфлікту.

Міністр повідомив, що вживаються зусилля по налагодженню співпраці з міжнародними організаціями для захисту культурної спадщини у регіоні.

Варто відзначити, що делегація прибула із Франції в Єреван з вантажем гуманітарної допомоги вагою 25 тонн.

Лемуан підкреслив, що президент Франції Еммануель Макрон підтвердив свою обіцянку надавати гуманітарну допомогу вірменам Карабаху, додавши: «Президент Франції хотів, щоб ця допомога була доставлена якомога швидше, коли поранені і переміщені особи її потребують».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.12.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню