Житниця світу Судан випрошує пшеницю

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Міністерство фінансів Судану і Програма допомоги США підписали меморандум про надання гранту у розмірі 20 мільйонів доларів на закупку 67500 тонн пшениці, повідомляється на сайті «Arabi21» 01.12.2020.

В заяві посольства Вашингтону у Хартумі говориться, що пшениця буде надходити через Всесвітню продовольчу програму ООН.

Також у заяві пишеться: «Сполучені Штати залишаться близьким партнером і другом Судану і його народу».

«Ар-Рая»: як може Судан, відомий як житниця світу, імпортувати пшеницю?! І навіть випрошувати на це гроші у Америки — першого ворога мусульман?!Як може Королівство Саудівська Аравія вдаватись до допомоги колоніальної Британії, щоб захистити свої нафтові об’єкти?!Як можуть жителі Ємену помирати від голоду?!Як можуть мусульманські країни піддаватись окупації і руйнуванням, у той час як решта інших спостерігають і страждають від нездатності допомогти?! І усе це відбувається з Уммою, про яку Пророк ﷺ сказав:

مَثَلُ الْمُؤْمِنِينَ فِي تَوَادِّهِمْ وَتَرَاحُمِهِمْ وَتَعَاطُفِهِمْ مَثَلُ الْجَسَدِ إِذَا اشْتَكَى مِنْهُ عُضْوٌ تَدَاعَى لَهُ سَائِرُ الْجَسَدِ بِالسَّهَرِ وَالْحُمَّى

«Віруючі у взаємній любові між собою, милосерді і обхідливості по відношенню один до одного подібні єдиному тілу, якщо один орган скаржиться, то решта усього тіла відгукується безсонням і гарячкою» (Бухарі, Муслім).

Мусульманські країни повні природних і людських ресурсів, але їм бракує політичної одиниці, яка об’єднала б їх і звільнила від впливу колоніального Заходу. Нехай мусульманин подумає: чи можливо досягти цього без Халіфату?

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
09.12.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая