США у відношенні Палестини продовжують політику колишньої адміністрації

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

За словами нового держсекретаря США Блінкена, президент Байден вважає, що єдиним життєздатним врегулюванням палестинсько -«ізраїльського» конфлікту є рішення по формулі «дві держави для двох народів», але він сумнівається, що це рішення може бути досягнуто у короткостроковій перспективі.

Блінкен закликав євреїв і палестинців негайно залишити кроки, які ускладнюють цей процес. Він підтвердив, що адміністрація Байдена не буде скасовувати рішень колишнього президента Трампа відносно визнання аль-Кудса (Єрусалиму) столицею єврейського утворення і перенесення туди американського посольства. Ці заяви були зроблені під час слухань в Сенаті щодо утвердження його на посту держсекретаря США.

Зі свого боку, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Палестині заявив: «Заяви Блінкена підтверджують багато політичних фактів. Серед цих фактів варто відзначити наступне: ворожість до мусульман і палестинців не зникне зі зміною президента або адміністрації США, кожна адміністрація зберігає досягнення попередньої у відношенні мусульманських проблем, включаючи палестинське питання; головна лінія американської політики полягає у тому, щоб зберегти безпеку єврейського утворення, що означає захист інтересів Сполучених Штатів. Ці заяви є переконливою відповіддю для усіх, хто покладався на зміну адміністрації США або ухід Трампа у порятунку палестинців. Як вказав Блінкен, адміністрація Байдена буде дотримуватись того, що Трамп подарував єврейському утворенню, і буде працювати над запобіганням подальших перешкод на шляху до здійснення проекту «дві держави».

Звичайно, в американську політику входять і сучасні анестезуючі уколи для народу Палестини, арабів і мусульман, у той час як єврейське утворення продовжує розширюватись на землях Палестини і нав’язувати політику скоєного факту. Знаючи, що перша держава заклопотана врегулюванням своєї внутрішньої ситуації і бачить свою нездатність закрити палестинську проблему, Ісламській Уммі варто було б відновити свою державу, суверенітет і владу, щоб вирішити свої проблеми,проводити зовнішню політику згідно з положеннями Шаріату, звільнити Палестину і повернути їй положення перлини в короні ісламських земель».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
27.01.2021