МВФ іще більше втягує Пакистан у боргову яму

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Пакистані зазначив, що вимога Міжнародного валютного фонду «зміцнити незалежність і управління Державного банку Пакистану» — це шлях до продовження виплат боргів по кредитам, підвищенню податків і стримуванню фінансування приватного сектора.

Як пишеться в заяві: «Це робиться для того, щоб убезпечити інвестиції міжнародних і місцевих капіталістів і отримати величезний прибуток за рахунок лихварських виплат по швидко зростаючому внутрішньому боргу Пакистану».

Далі вказується: «У той час як відсотки збільшують добробут кредиторів, вони також збільшують боргове навантаження на Пакистан. Таким чином, МВФ може гарантувати, що Пакистан іще більше опиниться втягнутим у боргову яму, поки кредитна мафія висмоктує із країни останні соки».

На завершення підкреслюється: «В нинішній системі і при нинішньому режимі немає надії і немає виходу із страждань, що посилюються. Тільки ісламська релігія врятує нас від лихварської системи. Є тільки одна система, яка може дати нам добро у цьому світі і в майбутньому, і це — система Халіфату, заснована на методі пророцтва».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
14.04.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая