Невірний Захід і брехня про геноцид вірмен

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Коментуючи заяву президента США Байдена про те, що події, які мали місце у часи Османської держави у 1915 році, є геноцидом, і що трапились вони тому, що турецька держава нічого не вжила, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Туреччині написав:

«Сполучені Штати і інші колоніальні країни кожен рік 24 квітня вивергають свою ненависть у відношенні Османського Халіфату, поширюючи брехню про «геноцид вірмені» у спробі поставити під сумнів славетну історію Ісламу і приховати своє криваве минуле».

У прес-релізі Хізб ут-Тахрір зазначив: «Ця зарозуміла заява Білого дому абсолютно неприйнятна. Турецьке керівництво повинно виступити з зустрічною заявою, нагадавши Сполученим Штатам про геноцид і масові вбивства в Іраку, Афганістані і Сирії. Військова база США Інджірлік в Адане повинна бути закрита, посол США в Анкарі повинен бути негайно висланий із Туреччини, а турецький посол в Вашингтоні повинен бути негайно відкликаний в Анкару. Але замість цього, незадовго до заяви Байдена,Ердоган написав листа вірменському патріарху Туреччини Сааку Машаляну, в якому він з повагою поминає вірмен, загиблих у Першій світовій війні. В своїх заявах Сполучені Штати надихаються жалюгідністю Туреччини у зовнішній політиці, боягузтвом правителів, а також їх любов’ю до своїх крісел і турботою лише про своє майбутнє».

На завершення інформаційний офіс ХТ зазначає: «Уряд Туреччини сподівається отримати допомогу від адміністрації Байдена, щоб залишитись при владі на новий строк, і турецька опозиція також доглядає за американським президентом. Тому ніхто із них не зможе покласти край зарозумілості американських президентів. Єдина сила, здатна зробити це, — Праведний Халіфат за методом пророцтва».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
12.05.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню