Марокканський режим викриває брехню своєї турботи про аль-Кудс

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Напередодні своєї першої офіційної участі в конференції Американсько - «ізраїльского» комітету по громадським зв’язкам (AIPAC) міністр закордонних справ Марокко Насір Буріта заявив, що усі інструменти для співпраці з єврейським утворенням доступні, і для цього є політична воля.

«Ми щирі в своїх зобов’язаннях перед євреями, тому що ми самі прийняли рішення про нормалізацію свідомо, і ми підемо якомога далі у розвитку двобічної співпраці», — додав Буріта.

Коментуючи заяву марокканського міністра,інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині пише: «Візит високопосадової марокканської офіційної делегації на конференцію організації AIPAC і вимолювання розвитку співпраці з єврейським утворенням в той час, як єврейські поселенці оскверняють мечеть аль-Аксу, а їх військові сили жорстоко нападають на жителів району Шейх-Джаррах, викриває лицемірство злочинного режиму, король якого займає пост голови комітету по аль-Кудсу. Цілком очевидно, що аль-Кудс не знаходиться на порядку денному марокканського уряду і що прагнення населення не турбує його, як і не турбує решту режимів, які заявляють про свою опіку над аль-Кудсом. Їх так звана «опіка» над аль-Кудсом — ніщо інше, як завіса, якою вони лицемірно прикриваються, щоб покращити образ своїх режимів.

Але ці режими нічого не роблять, окрім того, що підсилюють репресії проти власних народів, які прагнуть звільнити аль-Кудс і кожен дюйм Палестини. Честь звільнення Палестини буде досягнута тільки мусульманським лідером, таким як Салахуддін, який обьєднав країни і очолив мусульманські армії у битві проти хрестоносців. І ця перемога не буде досягнута тими правителями, які випрошують пораженські рішення на порозі колоніальних країн і прагнуть працювати спільно з єврейськими організаціями».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
12.05.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню