Мусульманські правителі — співучасники єврейського утворення в злочинах

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Згідно тому, що було опубліковано на сайті «Al Jazeera» від 30.09.2021, «міністр закордонних справ «Ізраїлю» Яір Лапід в ході візиту в Бахрейн відкрив сьогодні, в четвер, посольство Тель-Авіва в Манамі.

На тлі вуличних демонстрацій проти нормалізації відносин він зустрівся з королем Бахрейну Хамадом ібн Ісою Аль Халіфою та іншими високопосадовцями».

Зазначається, що Лапід офіційно об’явив про відкриття посольства в присутності свого бахрейнського колеги Абдуллатіфа аз-Заяні по спливанню одного року після угоди про нормалізацію відносин між двома сторонами.

«Ми домовились, що к кінцю року буде відкрито посольство Бахрейну в «Ізраїлі», — написав єврейський міністр в «Твіттері».

«Ар-Рая»: в той час як єврейське утворення продовжує вбивати народ Палестини і оскверняти святині мусульман на благословенній землі, правителі Бахрейну приймають його лідерів з відкритими обіймами. Звідси і стає ясно, що єврейське утворення є тінню цих маріонеткових режимів і що воно не проіснувало б і одного дня в серці ісламського світу і не окупувало б землі Палестини, якщо б не зрадництво і захист мусульманських правителів.

Нормалізація відносин з єврейським утворенням — це зрада, будь то в порушення арабської мирної ініціативи чи після неї. Визнання цього окупаційного утворення, навіть якщо воно зайняло один дюйм Палестини, є серйозним зрадництвом у відношенні благословенної землі, яка просякнута кров’ю благородних сподвижників. Таким чином, правителі мусульман є невід’ємною частиною проблеми благословенної землі, а звільнення від євреїв почнеться зі скинення цих маріонеткових режимів. А разом з їх падінням зникне і їх тінь.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
06.10.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая