Біч капіталізму прийшов в Узбекистан

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Адміністрація міста Ташкента і Азіатський банк розвитку (АБР) підписали з французькою компанією «Veolia» договір про забезпечення теплом міста Ташкент строком на 30 років.

В своєму коментарі інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Узбекистані написав: «Таким чином, іще один важливий об’єкт безкоштовно подарований іноземним компаніям після низки крупних заводів. Це рішення — деструктивне, тому що в капіталістичній системі держава покладає свої обов’язки на приватний сектор під приводом приватизації і, таким чином, позбавляється від своїх зобов’язань перед людьми. Держава усугубляє ситуацію, тому що кинути своїх людей в лапи крупної капіталістичної компанії — усе одно, що віддати вівцю вовку. Жителі країни, багато енергоресурсами, довгі роки живуть в умовах суворої зими і спекотного літа, в умовах відсутності електрики і газу. Тепер держава вимушує їх платити іще більше».

В кінці заяви Хізб ут-Тахрір/Узбекистан пише: «Справжнє рішення проблем нашої країни полягає в застосуванні ісламської системи, а держава, що застосовує цю систему, не віддасть долю своїх громадян у руки жадібних капіталістів, а буде гідно піклуватись про них».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
06.10.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая