Колишні правителі Пакистану були орендованою зброєю Америки, а нинішні правителі — посередники в оренді

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан в інтерв’ю «CNN» поскаржився, сказавши «ми виконували для США роль орендованої зброї у війні з тероризмом».

Зі свого боку інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Пакистані опублікував прес-реліз, в якому зазначається: «Уряд Баджви-Імрана допоміг американським військам бігти із Кабулу, а також зробив свій внесок в створення і зміцнення регіональної інфраструктури для боротьби з Ісламом. Байден стикається з політичною кризою у власній країні, що представляє собою ідеальну можливість для Пакистану назавжди вигнати Сполучені Штати із регіону і об’єднатись з Афганістаном і Центральною Азією в одну могутню державу. Проте замість цього правителі Пакистану збирають керівників розвідки регіону, щоб примусити уряд «Талібану» підкоритись міжнародній колоніальній системі».

В заяві Хізба також вказується, що цей віроломний уряд прагне принести пораненому Байдену перемогу за столом переговорів, чого той не міг добитись на полі бою.

На завершення Хізб ут-Тахрір звертається до озброєних сил Пакистану: «Покладіть край низці зрадництв правителів і поверніть правління по законам Аллаха. Встановлення Халіфату — це найбільший обов’язок перед Аллахом. Так використайте свої сили для зміцнення панування Ісламу у світі. Чи немає серед вас подібного Сааду ібн Муазу, який виконав свій обов’язок і набув успіху в обох світах?!».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
06.10.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая