Народ Узбекистану, вставай! Вибери життя по закону Всевишнього Аллаха!

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Після того, як Верховний суд в Ташкенті опублікував офіційну заяву про арешт жінок за розміщення заборонених матеріалів в «Facebook», в прес-релізі, випущеному жіночим відділом Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір, говорилось:

«Це трапилось до того, як люди вийшли на вулиці, щоб вимагати відставки Шавката Мірзіеєва на президентських виборах, призначених на 24 жовтня; люди втомились від бідності, переслідувань, корупції і несправедливості». В заяві зазначається, що після багатьох років диктаторського правління тирана Карімова змінилось тільки ім’я, а режим залишився колишнім. Ті мусульманки, яких кинули у в’язницю, вийшли з вимогою про дозвіл відвідувати своїх чоловіків у в’язницях. В результаті вони були притягнуті до відповідальності за поширення заборонених релігійних матеріалів, оскільки уряд Узбекистану вважає, що взяття під варту тих, хто скаржиться на звірства, усуне проблему.

Заява звернута до народу Узбекистану: вставайте і виберіть життя по закону Всевишнього Аллаха! Тільки божественна система здатна покласти край тиранії і мукам. Бойкотуйте президентські вибори і вимагайте нового правителя, інакше, якщо замість колишнього прийде той, хто буде правити по тим же людським законам, нічого не зміниться. на завершення прес-релізу говориться: підкорення Аллаху і Його Посланцю (с.а.с.) можливе тільки під затишком праведної держави Халіфат. Сьогодні нам потрібна ця держава, щоб жити по законам Ісламу. Що стосується світського уряду, то він бореться з мусульманами і навіть не соромиться їх вбивати.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
13.10.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая