Пакистан ніколи не буде безпечним і процвітаючим, поки не усуне залежність від іноземних держав

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

7 жовтня заступник держсекретаря США Венді Шерман зарозуміло заявила: «Ми не бачимо необхідності в широких відносинах з Пакистаном, але нам усім треба знати, що відбувається в Афганістані, і усім нам необхідно забезпечити безпеку країн регіону, включаючи Індію».

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Пакистані виступив проти цього в своєму зверненні: «Незважаючи на цю образливу заяву, військове і політичне керівництво Пакистану тепло прийняло Шерман і отримало від неї нові інструкції. Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан наказав сформувати комітет по покращенню відносин між Пакистаном і Афганістаном. Ця лояльність до Америки була представлена в координації між урядовими закладами з питання гуманітарної допомоги.

Насправді, збанкрутілі правителі Пакистану не поважають себе і не піклуються про інтереси Пакистану, і це не перший випадок, коли Америка погрожує, докоряє і ображає Пакистан, а також принижує його положення як свого союзника. Як можна після десятиріч такого ставлення з боку США вважати, що Вашингтон тепер раптово дістане Пакистан із сміттєвого кошика американської історії? На завершення звернення говорилось: «Пакистан стане безпечним і процвітаючим, тільки якщо покінчить з залежністю від іноземних держав, встановить Халіфат, об’єднає Пакистан, Афганістан і Центральну Азію в одну сильну державу, яка зможе повернути Євразію в її колишнє історичне положення, коли на протязі багатьох сторіч вона перебувала під пануванням Ісламу, у той час як сили невір’я були повержені.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
20.10.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая