Америка входить в Афганістан через чорний хід

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Як зазначається в заяві інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Пакистані: «Міністерство закордонних справ Пакистану спростувало повідомлення «CNN» про офіційну угоду, згідно з якою Сполучені Штати будуть використовувати пакистанський повітряний простір для проведення розвідки і військових операцій в Афганістані.

Проте це спростування лише підтверджує наявність такої угоди».

Далі в заяві пишеться: «Американські безпілотники нещодавно нанесли два удари, в результаті яких загинуло більше десятка мусульман. І для цих операцій використовувався коридор через повітряний простір Пакистану».

Потім в заяві Хізб ут-Тахрір вказується: «Правителі Пакистану дозволять Байдену увійти в регіон через чорний хід після того, як США покинули країну через парадні двері. Проблема полягає не в нашій слабкості у військовому або економічному відношенні, а в проамериканському політичному і військовому керівництві, які прагнуть перетворити поразку Сполучених Штатів в перемогу».

Звертаючись до офіцерів пакистанської армії, офіс ХТ підкреслює: «Зрадництво правителів у відношенні Ісламу і мусульман буде підсилюватись з кожним днем. Вони продовжать виправдовувати захист інтересів Заходу, виконуючи умови МВФ і резолюції ООН. Час позбутись від цієї міжнародної системи, інакше зрадницькі правителі продовжать жертвувати нашими стратегічними інтересами. Аллах приготував для вас чудову можливість зламати міжнародну систему, встановивши Халіфат і об’єднавши Пакистан, Афганістан і Центральну Азію в одну державу. Сполучені Штати хворі і не в змозі протистояти вам. Тому прийшов час скинути проамериканських правителів, надавши нусру партії «Хізб ут-Тахрір», щоб встановити Халіфат за методом пророцтва».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
10.11.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню