Що ж святкується в Туреччині?!

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У зв’язку зі святкуванням 29 жовтня 98-ї річниці Турецької Республіки інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Туреччині опублікував заяву: «Цей день приниження відмічається як свято. Що ж тут святкувати?! Скасування Корану і Сунни або скасування Ісламського Шаріату в управлінні і законах і передачу цих повноважень людям?! Або святкувати розпусту серед чоловіків і жінок?! Або святкувати прагнення нашої молоді до атеїзму?!».

Звертаючись до усіх мусульман, Хізб ут-Тахрір пише: «Чи задоволені ви країною, зовнішня політика якої знаходиться під контролем Америки? Погляньте на ісламські землі! Хіба вас не хвилює те, що усі вони знаходяться під контролем західних країн? Хіба ви не бачите, що ці системи і режими нав’язуються нам кранами невір’я, які грабують наша багатства?».

Звертаючись до турецькому народу, офіс ХТ зазначає: «Не належить вам святкувати республіку, яка була заснована на руїнах Халіфату за допомогою хитрості і обману і була побудована на крові десятків тисяч мусульман, повішених на шибеницях. Ми знаємо, що усе це не показує ваших справжніх прагнень, але ви погоджуєтесь з усім цим злом, зберігаючи мовчання. Ви не можете і далі мовчки спостерігати за тим, що відбувається. Покажіть свої справжні почуття у відношенні нинішньої системи і несправедливості. Справжній спокій ви набудете тільки в Праведному Халіфаті!».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
10.11.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню