Хізб ут-Тахрір в Газі провів симпозіум і представив мусульманам нову книгу

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

В суботу 27.11.2021 в культурному центрі Рашад аш-Шава, сектор Газа, Хізб ут-Тахрір провів ідейно-політичний симпозіум і представив аудиторії свою нову книгу: «Відмова від західної капіталістичної думки як ідеології, цивілізації і культури».

В своїй промові Аділь аль-Барім, член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Палестині, розглянув роль партії у питаннях формування ідей і відродження свідомості в Уммі на основі Ісламу, а також роль партії у відбитті ідейних нападок і політичних змов, очолюваних Заходом, в тому числі — боротьбу політичної партії проти існуючих режимів в мусульманських країнах в контексті прагнення до змін і відновленню ісламського образу життя шляхом створення держави Халіфат.

В своєму виступі аль-Барім нагадав про утискання і переслідування, яким партія та її члени піддаються з боку пригноблювачів, подібно «Андіжанській різанині», коли режим Карімова безжально вбив тисячі людей.

Завершуючи свою промову, він зазначив: «Люта атака правлячих режимів на Хізб ут-Тахрір не випадкова, незважаючи на те, що партія ніколи не вдавалась до насильницьких дій в своїй діяльності. Отож, режими усвідомлюють загрозу їх владі, яка виходить від Хізб ут-Тахрір. Це доводить, що діяльність Хізб ут-Тахрір — не просто гасла чи ідеали, як деякі намагаються зобразити. Швидше, Хізб ут-Тахрір протистоїть невірному Заходу, його союзникам і агентам у питанні управління Уммою».

З другою промовою виступив член Хізб ут-Тахрір д-р Набіль аль-Халябі, зробивши огляд найяскравіших моментів книги. Як він вказав, в книзі розглянуті найважливіші концепції західної цивілізації, такі як ідея індивідуальності і ідея свободи. Також книга розглядає основоположну доктрину капіталістичного Заходу, метод поширення капіталістичної ідеології, капіталістичну систему і економіку, демократичну систему правління і західну соціальну систему.

Аль-Халябі також спростував багато концепцій і термінів, показав їх помилки і неспроможність, а також вплив цих ідей на суспільство ; зло яке від них виходить, особливо у системі управління. Потім він розглянув економічні кризи, які зачіпають інтереси людей, коли багаті стають багатше,а бідні стають бідніше. Після цього він перейшов до розгляду морального занепаду, гомосексуалізму і розпаду родин, від яких страждають західні суспільства.

На завершення доктор підкреслив: «Порятунок західної людини і порятунок усього світу полягає у тому, щоб позбутись від західної капіталістичної думки і цивілізації і прийняти у якості альтернативи Іслам. Ця релігія — єдина, хто може врятувати людство від страждань і вивести людей із глибин н несправедливості і пітьми до світлу справедливості і істини».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
01.12.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню