«Хаят Тахрір аш-Шам» продовжує переслідувати членів Хізб ут-Тахрір

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Згідно заяви голови інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Сирії Ахмада Абдульваххаба, «Хаят Тахрір аш-Шам» 24.11.2021 заарештував Ахмада Закарію ад-Далу, члена Хізб ут-Тахрір, який навчається в місті ад-Дана.

Арешт трапився на тлі опитування, яке проводилось ним на своєму каналі в мережі «Telegram» про причини високих цін в так званих «звільнених» районах.

Ахмад Абдульваххаб зазначив у своїй заяві: «Організація «ХТШ» продовжує політику репресій, авторитаризму і затуляння ротів у відношення кожного, хто не погоджується з її політикою, яка узгоджується з бажаннями так званих «дружніх держав», але не враховує інтереси жителів Шаму і цілей революції».

Потім він нагадав: «Організація відкрила двері для американського журналіста Мартіна Сміта, і в той же час арештовує активістів, журналістів і незалежних осіб, які не погоджуються з її авторитарною політикою. В період своєї влади над звільненими територіями «ХТШ» арештувала десятки членів Хізб ут-Тахрір, деякі із них вже кілька місяців томляться у в’язницях».

Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Сирії вказав: «Політика репресій і покарань, яка проводиться організацією «Хаят Тахрір аш-Шам», і систематичне переслідування жителів Шаму примушують звільнені райони вибухнути, і, якщо це трапиться, тоді цій організації не допоможе турецька опіка і підтримка, вона залишиться один на один з революціонерами».

Д-р Абдульваххаб підкреслив: «Слідування політиці репресій, тиск і затуляння ротів не завадить нам продовжити свій заклик до створенню Праведного Халіфату. Хізб ут-Тахрір стоїть на стражі інтересів Умми і протистоїть усім, хто намагається ввести мусульман в оману і відволікти їх від доленосних проблем. Хізб продовжить свій шлях, слідуючи прикладу Посланця Аллаха ﷺ».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
01.12.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню