Навіщо корпорація «Fitch» підвищила кредитний рейтинг Йорданії?

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Американська корпорація «Fitch» підвищила свої очікування у відношенні кредитного рейтингу Йорданії з негативного до стабільного і заявила, що це відображає «прогрес Йорданії у фінансовій сфері і відновленні економіки».

Коментуючи це, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Йорданії написав: «Рейтингові агентства — це інструменти американської політики. Насправді спостерігається спад йорданської економіки від поганого до гіршому, тому що від бідності страждає чверть населення, безробіття досягло 50%, а держборг у цьому році досяг 50 млрд. доларів. При цьому в проекті бюджету вказано, що уряд має намір позичити 7 млрд. доларів для покриття відсоткових виплат, непогашених боргів і дефіциту бюджету».

Також в заяві Хізб ут-Тахрір було зазначено: «Подібний обман з боку американської корпорації можна пояснити тільки в контексті надання уряду Йорданії можливості позичити іще 7 млрд. доларів під відсотки. Єдина мета — утопити Йорданію у боргах і, врешті решт, обанкрутити її, зробивши людей заручниками у руках західного колонізатора. У той же час йорданському режиму усе одно, кому доведеться виплачувати цей відсотковий борг — йому чи вже іншому режиму».

Далі вказувалось : «Багатства Умми — це громадська власність мусульман, а не власність правлячих режимів. Для того, щоб користуватись цією власністю, яку захопили правителі і тепер віддають невірним, необхідно працювати над створенням Праведного Халіфату, який застосує економічну систему Ісламу. Халіфат не буде платити колонізатору ніяких відсотків, покладе край бідності і безробіттю і не дозволить колоніальним країнам використовувати багатства мусульман. Замість цього халіф буде витрачати гроші мусульман тільки по призначенню згідно з шаріатськими законами. В той же час він буде знати, що економічна проблема полягає у розподілі багатства, а не у виробництві, особливо в мусульманських країнах, де і так багато корисних копалин».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
22.12.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню