Альянси — один із засобів великих держав за домінування і вплив

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

15.07.2022 Інтернет-видання «alhurra.com» опублікувало статтю, в якій говорилось: «В четвер лідери США, «Ізраїля», ОАЕ та Індії зустрілись на першому віртуальному саміті «I2U2».

Згідно заяви, опублікованої Білим домом, цей крок скерований на використання енергії наших суспільств і підприємницький дух для рішення деяких із найбільш серйозних проблем, стоячих перед світом. В ході зустрічі був зроблений особливий акцент на спільні інвестиції і нові ініціативи в області води, енергетики, транспорту, космосу, охорони здоров’я і продовольчої безпеки».

«Ар-Рая»: коментуючи цю новину, Ахмад аль-Хатавані зазначив, що цей новий міжнародний блок не скерований на заохочення спільних інвестицій між чотирма країнами — Америкою, «Ізраїлем», ОАЕ та Індією, — як було заявлено. Насправді його мета у багато чому відрізняється від питання спільних інвестицій . Америка прагне притягти Індію не тільки як сильного союзника на свою сторону, але і зробити із неї сильного супротивника Китаю. Що стосується присутності «Ізраїля» в цьому альянсі, то це пов’язано з наявністю схожих якостей між Індією і «Ізраїлем» з точки зору того, що кожен із них окупує ісламську територію:

«Ізраїль» окупував Палестину, Індія окупувала Кашмір.

Америка, включивши «Ізраїль» в альянс, допомагає Індії вилучити із цього практичну вигоду в тому, як активізувати діяльність по створенню в Кашмірі індуїстських поселень і як придушити мусульманське населення. Що стосується ролі ОАЕ в цьому альянсі, то вона полягає в тому, що Емірати є державним спонсором так званого «нового авраамічного союзу» між трьома релігіями (Іслам, іудаїзм, християнство),який був створений для боротьби з Ісламом, а тепер для нанесення удару по Ісламу Емірати будуть долучати індуїзм. Функція Мухаммада ібн Зайда аль-Нахайяна, незважаючи на те, що він агент і очі Америки в американських блоках, полягає в укладанні союзів з ворогами Аллаха і в нанесенні послідовних і разючих ударів по Уммі.

 

Рубрика новин газети «Ар-Рая» №401
27.07.2022

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая