Вчення «Стрімкий лев 2022» в Йорданії: партнерство чи колоніалізм?

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Центральне командування США заявило про початок спільних військових навчань в Йорданії,які тривали з 4 по 15 вересня. Йорданська армія так само об’явила про початок спільних з Америкою навчань під назвою «Стрімкий лев 2022».

У вченнях беруть 27 країн, дев’ять із яких — мусульманські. Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Йорданії опублікував прес-реліз, в якому говориться:

«Йорданський режим продовжує сприймати Америку як друга і партнера. Америка, в свою чергу, стверджує, що ставиться до йорданському режиму як до стратегічному союзнику на тлі покори режиму економічній, політичній і військовій волі Америки.

Шаріат вимагає, щоб мусульманські армії утримались від участі в подібних вченнях з ворогами і колонізаторами, з Америкою, Англією і Францією. Необхідно, що армії мусульман об’єднались і стали ядром Праведного Халіфату, який звільнить Умму від окупантів і поверне їй колишню велич і гідність. Халіфат відновить справедливість і милосердя в усьому світі, його справедливість пошириться на усі народи , включаючи немусульман».

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №408
18 Сафара 1444 р.х.
14 вересня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая