Не схиляйтесь на бік беззаконників, щоб вас не торкнувся Вогонь

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

В останній час деякі палестинські групи пішли в обійми Ірану, примирились з сирійським тираном і ведуть переговори з Росією — усе це шкодить палестинському питанню, Умма втрачає довіру до цих угрупувань, а потім вона опиняється перед тим, хто виправдовує злочини правителів під приводом національних інтересів.

Вигода і вогонь патріотизму спалахують і підсилюються, віддаляючи палестинське питання від своєї ісламської основи,і кожен народ окремо починає переслідувати своїх інтереси. Угрупування, початкова мета яких полягала у звільненні Палестини, вже сьогодні знаходяться на боці зрадницьких і маріонеткових режимів, захищаючи єврейське утворення.

Шаріатська постанова відносно палестинського питання очевидна, і вона полягає в тому, що палестинська земля знаходиться під окупацією і потребує звільнення. І, звичайно, Шаріат надав рішення цієї проблеми, і це — діяльність по скиненню зрадницьких режимів, які стоять між Уммою і її проблемою. Це та дія, за допомогою якої Аллах ниспошле Свою допомогу. Умма відвернеться від кожного, хто здає позиції, підлещується перед злочинцями і задниками, хто лицемірить перед крупними державами, а набудуть такі тільки гнів і покарання Аллаха.

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №411
9 Рабі уль-авваль 1444 р.х.
5 жовтня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая