Турецько-сирійські зближення розкривають турецьку роль

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калин під час передач на близькому до уряду Туреччини телеканалі «24 TV» відповів на питання про можливість зустрічі Ердогана і Башара Асада:

«Такого політичного підґрунтя на дану мить немає, і ми його шукаємо, але наш президент завжди говорить, що ми не можемо повністю закрити двері дипломатії, тому за його дорученням проводяться зустрічі на рівні голів розвідок». Він пояснив, що Ердоган не дає вказівок відкривати політичні канали з сирійським режимом, а швидше, ставить їх «в резерв». Калин вказав, що зустріч двох сторін може відбутись завтра чи післязавтра, якщо цього вимагатимуть інтереси Туреччини («Al-Quds Al-Arabi», 12 жовтня 2022 року).

Ці численні і інтенсивні заяви, які час від часу чути від Ердогана і його офіційних осіб, скеровані на те, щоб зробити цю зустріч буденною справою. У той же час перебуваючі під турецьким впливом фракції і уряди виконують свою роль, яка полягає у психологічній підготовці людей повернутись назад в обійми сирійського режиму; з одного боку, це тиск важкого економічного життя, з іншого — бойові дії, тероризм і політика затуляння ротів. Прагнення турецького режиму примиритись з сирійським тираном викрито, і відповіддю на це повинна стати наполеглива діяльність, щоб відокремити революцію від турецького режиму і його політичного і військового впливу . А потім необхідно передати революцію в руки вільного і вдячного народу, щоб він виправив те,що накоїв турецький режим і його фракції і повернув революцію до своєї головної мети — скиненню режиму і встановленню ісламської влади.

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №413
23 Рабі уль-авваль 1444 р.х.
19 жовтня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню