Заклик із Гази до Ісламської Умми та її армій

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Як і раніше по усьому світу тривають акти насильства і злочину, скоювані проти Ісламської Умми.

Ми бачимо приховану ненависть до Священного Корану і його спалення, а також замахування єврейського утворення на мечеть аль-Акса, бажаючи знищити її і замінити своїм храмом. При цьому маріонеткові режими мусульманських країн продовжують налагоджувати відносини з окупантами. У той же час світ страждає від наслідків капіталізму: економічних криз, голоду і війн. Культурний і моральний занепад зачепив усі народи світу, оплутавши їх пітьмою.

Стикнувшись з цими та іншими проблемами, багато хто задається питанням: чи є вихід?!

Ми переконані в обіцянці Аллаха, ми володіємо глибоким розумінням Ісламу і його законів, у нас є ясне політичне бачення, що «Халіфат — це велич і порятунок для усього людства».

У зв’язку з цим 19 лютого 2023 року у Палестині, в Секторі Газа, Хізб ут-Тахрір провів акцію під гаслом «Заклик із Гази до Ісламської Умми та її армій». Хізб ут-Тахрір закликав зупинити злочини єврейського утворення і виконати те, що Всевишній Аллах велів Уммі та її арміям, а саме — джихад на шляху Аллаха для звільнення Палестини і остаточного рішення питання проблеми аль-Кудса з вигнанням окупанта.

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» № 432
9 Шабана 1444 р.х.
1 березня 2023 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню