Британія

Усе більше і більше протестуючих виходять на вулиці, виражаючи своє невдоволення і розчарування, а також заявляючи на увесь світ, що вони більше не можуть терпіти систематичне пригноблення з боку расистів.

Західні популістські правителі використовують демократію як інструмент капіталізму. Для них вигідно знизити вимогу людей до уряду і знизити рівень своєї відповідальності.

Доступна, всебічна, комплексна допомога у боротьбі з пандемією коронавірусу вимагається скрізь, де у пріоритеті стоїть благополуччя людей. В ісламському образі життя закладена турбота про справи людей, про їх переконання і цінності, а також в законах, які на цих переконаннях засновані.

Капіталістична система поглядів, яка заснована на світському світогляді, схильна до пандемії нашого часу — коронавірусу COVID-2019. Політики, економісти та ідеологи у засобах масової інформації, зберігаючи видимість турботи про людей, прагнуть знайти ефективне рішення даної проблеми.

На протязі тижня після розправи у мечетях Ан-Нур та Лінвуд у Новій Зеландії ми бачили, як деякі політики публічно вражали свою скорботу, у той час як багато інших залишались у мовчазному здивуванні від того, що трапилось.

На цьому тижні президент Туреччини Ердоган відвідав Лондон, щоб отримати підтримку у своїй виборчій кампанії.

У якості ознайомлення з новою роллю Яхьї Нісбета ми представляємо його коротке інтерв’ю про різноманітні аспекти діяльності Хізб ут-Тахрір у Британії.

Головне меню