Два російських експерти розповіли, яку користь вилучив режим Асада із угоди про «деескалацію»

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У четвер 15.03.2018 на сайті «Ад-Дорар аш-Шамія» була опублікована наступна новина: «Два російських експерти розповіли, як режим Асада досяг успіху після підписання угод з повстанськими угрупуваннями про «деескалацію».

Експерти, близькі до кіл, що приймають рішення у Москві — Антон Мардасов та Кірил Сімонов, — сказали, що «ці угоди дозволили режиму відправити свої сили у потрібному напрямку».

Вони зазначили у статті, опублікованій на сайті Російської ради по міжнародним справам, що «у результаті цього Асад зміг зняти осаду Дейр-ез-Зора, а потім вирушив у райони Ідліба і, нарешті, провести свою широку операцію у Східній Гуті».

Далі у статті пишеться: «Опозиція довела свою здатність згуртуватись та відбити атаки режиму і змогла усунути загрозу від Гути, відволікаючи сили режиму боями у Дара та Хамі, але після створення «зон деескалації » опозиція ущухла у цих регіонах».

Примітно те, що угоди про «деескалацію» принесли користь режиму, коли він заморозив деякі фронти військових угрупувань під приводом їх знаходження у «зонах деескалації». Так він залишився один на один з іншими регіонами, незважаючи на те, що вони теж брали участь в астанинських угодах, як Східна Гута».

«Ар-Рая»: ці слова російських спеціалістів підтверджують те, від чого ми застерігали та продовжуємо застерігати — метою створення «зон деескалації» є зміцнення сирійського режиму та знищення революції Шаму. Так режим та його найманці отримали можливість перекинути свої виснажені сили в інші райони,де вони продовжать вбивати та руйнувати. Тим самим вони будуть нав’язувати свої умови рішення кризи або повертати райони під свій контроль, виганяючи звідти усіх незгодних.

Насправді, завдяки цим «зонам деескалації» режим та держави, що його підтримують, які змовились проти революції, змогли розбити зусилля революціонерів та зробити так, що над ними переважає вузьке угрупувальне або регіональне мислення, і змогли примусити їх вимагати те, що завгодно керівникам повстанських загонів, які потну у брудних політичних грошах.

Прийшов час жителям Шаму усвідомити цю гірку правду і знов струсонути землю під ногами у та його прибічників, об’явивши, що ця революція — «заради Аллаха» до того часу, поки не відновиться правління Його законами.


Газета «Ар-Рая»
21.03.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая