У Калькілії сили ПНА скоїли ейд по домам та заарештували членів Хізб ут-Тахрір

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Репресивні органи Палестинської національної адміністрації провели обшуки у домах членів Хізб ут-Тахрір у місті Калькілія та місцевих селах і заарештували, принаймні чотирьох, а решті залишили повістки.

Це сталося після заходів, проведених партією Хізб ут-Тахрір у протистоянні політиці корумпованої влади, що веде до економічного колапсу, та її спробі ввести Закон про соціальне забезпечення.

ПНА пихато і без усілякого сорому намагається проводити свою руйнівну політику над народом Палестини. У той же час вона переслідує і арештовує кожного, хто засуджує її дії, нібито повторюючи слова фараона:

مَا أُرِيكُمْ إِلَّا مَا أَرَى

«Я вказую вам лише на те, що сам вважаю за потрібне» (40:29).

Члени Хізб ут-Тахрір взяли на себе місію по несенню заклику, відродженню Умми та протистоянню зрадницьким правителям. Нехай же влада подивиться, що трапилось з тими, які перевершували її міццю та накопиченнями, і тоді вона дізнається, що її прагнення неодмінно виявляться безуспішними і її чекає лише ганьба. І нехай ПНА знає,що члени Хізб ут-Тахрір продовжать протистояти її згубній політиці, скерованої проти народу, країни та святинь. Їх не налякають репресії і не послаблять арешти. Аллах — помічник і покровитель Своїх щирих рабів, а не тиранів, що збивають зі шляху Аллаха.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
14.11.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая