Індія заборонила п’ятничні молитви в окупованому Кашмірі, а Пакистан готується до мирного врегулювання

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Жителі окупованої частини Кашміру заявили про недопущення їх до мечетей для здійснення п’ятничних молитов. І це відбувається на тлі напруженості в усьому регіоні і репресивної політики індійської влади.

У Срінагарі, найбільшому місті у штаті Джамму і Кашмір, у п’ятницю вранці була зачинена мечеть, а перед дверима стояла озброєна машина, крамниці також не відкрились у цей день, а багато вулиць залишались помітно порожніми. Між тим Пакистан підтвердив свою готовність до мирного врегулювання з Індією у питання Кашміру. Про це заявила постійний представник Пакистану при ООН Маліха Лодхі після завершення надзвичайного засідання РБ, проведеного за проханням Китаю.

«Пакистан готовий до мирного врегулювання цієї суперечки», — сказала Лодхі журналістам.

Зі свого боку постійний представник Китаю при ООН виразив «глибоку занепокоєність» через однобічні дії. Примітно, що на екстреному засіданні Ради Безпеки не було прийнято ніякого офіційного документу по Кашміру. Це недивно, оскільки даною грою управляють Сполучені Штати. У той же час міністр оборони Індії Раджнат Сінгх заявив, що його країна залишає за собою право змінити свою політику «першого удару» з застосуванням ядерної зброї, зазначивши, що майбутнє цієї політики «залежить від обставин».


Огляд новин «Ар-Рая»
21.08.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая