Чому суданські правителі біжать за міражем колонізатора, коли їх країна володіє величезним потенціалом?

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

«Судану треба до п’яти мільярдів доларів на підтримку бюджету, що уникнути економічного колапсу, вважає міністр фінансів Ібрагім аль-Бадаві, як він заявив про це агентству «Reuters».

Раніше він заявляв, що бюджет 2020 року буде фінансуватись «друзями Судану» на додаток до його невпинним зусиллям по отриманню лихварського кредиту від МВФ для виходу із критичної стадії економіки.

У розпорядження нашої газети потрапив коментар Ібрахіма Усмана Абу Халіля, офіційного представника партії «Хізб ут-Тахрір» у Судані, відносно того, що відбувається у цій африканській країні.

«Спостерігаючи за реальністю уряду Судану сьогодні і за тим, як він біжить за міражем західних держав, сподіваючись вийти із економічної кризи, повністю переконуєшся, що справжня невдача полягає у способі мислення влади з питання вирішення кризи, яка ніколи не закінчиться за допомогою МВФ», — пише г-н Абу Халіль.

Він задається питаннями: «Як така країна, як Судан, яка володіє десятками сільськогосподарських проектів на просторих орних землях, оцінюваних у мільйони гектарів, і рясною водою із рік і дощів, може чекати пожертвування інших на їжу?!Як може міністр фінансів країни, де є сотні тонн золота, нафти та інших корисних копалин, просити у колоніальних країн відсоткові кредити?!Як може уряд країни, повної яскравих умов в усіх сферах життя, розгублено чекати рішення Америки та Європи?!».

«Нам не потрібні отруйні пожертвування Заходу та їх лихварські позики, які об’являють війну Аллаху і Його Посланцю (с.а.с.). Нам потрібні люди, які несуть високу ідею, засновану на акиді Умми, які будуть піклуватись про справи людей, керуючись положеннями Господа світів, які будуть використовувати усі багатства і потенціал країни в інтересах мусульман, які відріжуть колонізатора, що протягнулись до багатств країни і народу. Вони — прибічники Другого Праведного Халіфату, який, ми сподіваємось і віримо, з’явиться найближчим часом. Це єдина гарантія рішення проблем, врегулювання криз і виведення країни на шлях відродження і прогресу», — говориться у коментарі Ібрагіма Усмана.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
20.11.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая