Погрози Абдульмаліка аль-Хоусі на адресу єврейського утворення призначені для місцевого населення

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Ємені розкритикував погрози Абдульмаліка аль-Хоусі про напад на єврейське утворення і проголошення джихаду проти цього ворога.

У прес-релізі партії говориться: «Такі жалюгідні погрози з боку хоусітського керівництва — лише гра, призначена для місцевого населення, щоб підняти свою популярність. Дивно, що навіть євреї брали участь у цій грі, і, можливо, це Америка примушує хоусітів піднімати брехливі гасла, які ніяк не нашкодять самому єврейському утворенню».

Далі Хізб ут-Тахрір пише: «Мета цієї медіа кампанії полягає тому, щоб популяризувати Абдульмаліка аль-Хоусі і показати його як «визволителя аль-Акси», хоча він навіть не претендує на цю роль. Проте у найближчі місяці ЗМІ будуть трубити про погрози Абдульмаліка, щоб зробити його героєм, хоча він ані краплі не нашкодив сіоністу».

На завершення інформаційний офіс ХТ пише: «Одним словом, неможливо перемогти єврейське утворення лише погрозами. Це під силу лише мусульманським арміям, які виступлять під стягом Посланця Аллаха ﷺ, поклавши початок часам, описаним у хадісі:

لَا تَقُومُ السَّاعَةُ حَتَّى تُقَاتِلُوا الْيَهُودَ حَتَّى يَقُولَ الْحَجَرُ وَرَاءَهُ الْيَهُودِيُّ يَا مُسْلِمُ هَذَا يَهُودِيٌّ وَرَائِي فَاقْتُلْهُ

«Не прийде Час цей, доки ви не битиметесь з іудеями і доки камінь, за яким буде знаходитись іудей, не скаже: «О, мусульманин, за мною ховається іудей, вбий же його!» (Бухарі, Муслім).

Усе це відбудеться лише зі створенням Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва».


Огляд новин «Ар-Рая»
20.11.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню