Реальні зміни будуть досягнуті лише шляхом викорінення впливу Заходу у наших країнах

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Нинішній суданський уряд, у манері скинутого режиму, буде фінансувати бюджет у 2020 році зав рахунок найбідніших прошарків населення. На позачерговому засіданні міністрів по бюджету на 2020 рік міністр інформації Судану заявив: «Бюджет пропонує поступове скасування субсидій на паливо».

Проте інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Судані підкреслює, що при вивченні прийнятого бюджету з’ясовується, що цифри, згадані у бюджеті, описують реальність зубожіння і несправедливості, з якими стикається народ країни. Тяжка ситуація у Судані може бути виправлена лише на основі ідеологічної думки, яка буде вшановувати людину, а також боротися з несправедливістю, бідністю і хворобами. А це можливо лише у затишку турботливої до своїх громадян держави, яка буде повністю застосовувати Іслам і не буде запускати свої руки у кишені людей.

У заяві офісу Хізб ут-Тахрір зазначається, що податки і митні збори є основною причиною високої вартості товарів. Іслам забороняє подібне пожирання грошей людей. Що стосується згаданих цифр, які описують так зване «субсидування», то міністр фінансів та його уряд повинні знати, що гроші на субсидії не беруться із їх домів і із домів їх отців, а, швидше, це гроші громадян країни, як і так повинні використовуватись у турботі про справи населення.

Далі пишеться, що перехідний уряд думає про добробут країни лише у межах капіталістичної економічної концепції. Тому рішення, які пропонуються, породжують нові кризи, продовжуючи справу скинутого режиму з повною прихильністю рецептам МВФ.

На завершення інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір звертається до жителів Судану: «Реальні зміни будуть досягнуті лише шляхом викорінення впливу Заходу та його інститутів у наших країнах. Для початку необхідно викривати правителів, якими керують міжнародні організації і посольства західних країн. Наша Умма повна сміливих чоловіків і жінок. Аллах наділив її величезними ресурсами і багатствами. Окрім того, вона багатше усіх націй своїми ідеями і законодавчою спадщиною, джерелом яких є одкровення. Мусульмани у змозі побудувати ідеологічну державу, яка звільнить їх від колонізації невірного Заходу, його інститутів і законів. Ця держава об’єднає енергію усього ісламського світу, позбавивши від жебракування біля дверей західних держав і міжнародних організацій. Ми закликаємо до блага цього і наступного світу. Ми закликаємо до відновлення ісламського образу життя у Праведному Халіфаті — єдиному гаранті змін і підйому».

 

 

Огляд новин «Ар-Рая»
08.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая