Служби безпеки «ХТШ» здійснюють необдумані дії і продовжують придушувати неугодні голоси

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Сирії Ахмад Абдульваххаб заявив, що «служб безпеки» угрупування «Хаят Тахрір аш-Шам» арештували члена партії Інада Джаабара Абу Аммара.

У заяві зазначається, що співробітники «служб безпеки» перед арештом влаштували засідку і поранили його із вогнепальної зброї, коли він направлявся на п’ятничну молитву у місцевості Кіллі на півночі Ідлібу.

«Служби безпеки «ХТШ» здійснюють необдумані дії і продовжують придушувати неугодні голоси. Декілька місяців назад вони заарештували багатьох племінних старійшин та членів Хізб ут-Тахрір, конфіскувавши устаткування, яке належить офісу «Радіо Хізб ут-Тахрір», а також особисту власність затриманих», — заявив Ахмад Абдульваххаб.

Голова Центрального комітету зв’язку Хізб ут-Тахрір у Сирії Абдульхамід Абдульхамід заявив: «Ми сподівались побачити героїзм служб безпеки «ХТШ» у місті Мааррет-ен-Нууман (знаходиться під вогнем режиму Асада і російських ПКС). Якщо злочинний режим Асада арештовував чи вбивав людей при виході із мечетей, то організація «ХТШ» влаштовує людям засідки на шляху до мечетей. Вона повторює огидну практику баасистського режиму, яка застосовується зараз за межами звільнених районів. Керівники повстанських загонів роблять із муджахідів стражів кордонів ворогів, наказуючи їм поступово здавати території злочинцям і посилаючи своїх розвідників сіяти зло на землі».

У свою чергу, член Комітету по зв’язкам Хізб ут-Тахрір Насір Шейх Абдульхай зазначив, що цей злочинний акт є випробуванням для усіх членів «ХТШ»: або вони переходять на сторону Умми і захищають її інтереси, або вони стануть співучасниками у злочинах, умовчуючи про те, що витворяють «служби безпеки» їх організації.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
08.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая