Саіб Арікат: немає руху поза межами резолюцій ООН і міжнародного закону

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Генеральний секретар Виконавчого комітету «Організації звільнення Палестини» Саіб Арікат заявив, що той, хто пропонує проекти і плани по анексії і апартеїду, а також по легітимізації окупації і поселень, несе повну відповідальність за підсилення насильства і екстремізму.

Про це пише інформаційний портал «Maan News» від 7 лютого 2020 року.

У відповідь на заяву Джареда Кушнера про те, що Махмуд Аббас несе відповідальність за «нещодавнє насильство», Арікат підкреслив, що президент Аббас надав Раді Безпеки ООН реальний мирний план, заснований на міжнародному праві, конкретних нормах і на принципі «дві держави у кордонах 1967 року», що повністю підтримується міжнародною спільнотою. У той же час, зазначив Арікат, Кушнер просуває політику апартеїду, визнання поселень, диктовки і дезінформації, а також підтримує Нетаньяху і Раду «ізраїльських» поселень.

Коментар газети «Ар-Рая»: Палестинська адміністрація повна рішучості просуватись уперед у процесі здачі благословенної землі Палестини. Вона хоче і далі кидатись в ноги колонізатору, погоджуючись залишатись у руках західних країн лише інструментом здійснення їх колоніальних проектів. Про це свідчать її заклики до рішення палестинської проблеми по формулі «дві держави», яка була розроблена американцями для ліквідації палестинського питання і яку Трамп вирішив обійти стороною заради більшої вигоди євреїв.

Палестинська адміністрація вважає, що будь-який рух поза меж міжнародного закону — це екстремізм і насильство, як про це відкрито заявляє Арікат. Позиція Палестинської адміністрації насправді лише допомагає Америці і єврейському утворенню здійснити «Угоду сторіччя» і надає їм можливість узаконити цю угоду через Раду Безпеки та Організацію Об’єднаних Націй, як вони зробили це раніше з проектом «дві держави».

 


Огляд новин «Ар-Рая»
12.02.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню