Делегація Хізб ут-Тахрір у Судані зустрілась з першим заступником міністра інформації і культури

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У понеділок 06.01.2020 делегація Хізб ут-Тахрір у Судані зустрілась з проф. Рашідом Саідом Якубом, першим заступником міністра інформації і культури і директором Національного управління радіо і телебачення.

Делегацію очолив проф. Насір Ріда, голова Центрального комітету по зв’язкам Хізб ут-Тахрір у Судані. Його супроводжували члени комітету шейх Абдулькадір Абдуррахман і д-р Мухаммад Мустафа.

Головною темою бесіди стало те, що Іслам має рішення гострих проблем країни, таких як боротьба і суперництво між племенами. Делегація постаралась пояснити, що у цих племен є один спільний знаменник, яким є Іслам, що забороняє міжусобиці і відкидає расизм і регіоналізм.

Делегація у ході бесіди підкреслила, що система племінних земель (хавакір) суперечить Ісламу. Земля в Ісламі не належить племенам, а належить окремим людям, будь то для житла чи сільського господарства, у той жде час пасовиська належать усім. Як було зазначено, усі ці рішення можна застосувати лише в Ісламській Державі, яка використовує ЗМІ для навчання людей положенням Ісламу.

На зустрічі також обговорювалось положення ЗМІ. Проф.Рашід Саід Якуб попросив делегацію представляти точку зору Хізб ут-Тахрір на Халіфат по телебаченню, вказавши, що суданські ЗМІ на 40% складаються із ісламських програм і що двері до інформації широко відкриті. Також він сказав, що хоче підтримувати зв’язок з партією, щоб чути погляд і думки від першої особи, підкреслюючи, що він знає партію і знає про її присутність в усьому світі.

Проф. Рашід Саід подякував делегації за візит, а делегація подякувала йому за теплий прийом.


Огляд новин «Ар-Рая»
15.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню