Демократичні вибори подібні мареву у пустелі, який жадаючий приймає за воду

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Газета «Ас-Сафир» повідомила про те, що ас-Сафі Саід, член парламенту Тунісу, на своїй сторінці у соціальній мережі написав, що у справжній час країну розривають два уряди, які знаходяться у підкоренні президента республіки, і кожна зі сторін далека від парламенту.

По його словам, перший уряд нездатний управляти, а другому не довіряє Народне зібрання, тому що воно не поставило задачі і нічого не здійснює у цьому напрямку.

«Забавно те, що деякі партії розглядають можливість формування третього уряду», — доповнив член туніського парламенту.

Газета «Ат-Тахрір», яка видається партією «Хізб ут-Тахрір» у Тунісі, пише щодо цього: «Піщані палаци, побудовані тими, хто мріяв збирати врожай винограду з колючок демократичних виборів, поступово розвалюються, як і усі ілюзії, які були побудовані на краю прірви попередніх виборів. Різниця лише у тому, що цього разу міраж зник настільки рано, що ті, хто кинувся навздогін за посадами, іще не встигши отримати свої крісла, були вимушені розчарувати тих, хто біг до виборчих дільниць. Як це завжди буває у рукотворній системі, ті, хто імітує державну діяльність і перебувають на передньому плані, влаштували розпил влади і боротьбу за стільці і портфелі.

Уряд аль-Хабіба аль-Джамалі пав, і утворилось те, що вони назвали «урядом президента». І знов вони зраділи, порахувавши, що тепер у них буде усе добре. Але як тільки вони зустрілись з призначеним прем’єр-міністром і почали розподіляти здобич, одразу ж їх єдність рухнула, дух революції зник так само, як і розмови про вищі інтереси країни, а замість усього цього вони оскалили зуби один на одного, захищаючи партійні та індивідуальні корисні цілі. Тому те, що вони називають переговорами і консультаціями по формуванню уряду, — це ніщо інше, як торги, які притаманні служителям демократії, секуляризму і обманливої сучасності.

 


Огляд новин Газета «Рая»
26.02.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая