Організація «Хаят Тахрір аш-Шам» скеровує свої сили проти прибічників істини заміст режиму Асада

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Служби безпеки організації «Хаят Тахрір аш-Шам» 18 лютого заарештували Ма́хіра Шейха Валі Абу Фадиля, члена Хізб ут-Тахрір із аль-Кастана, коли він повертався у свою місцевість. Про це повідомив процесор Ахмад Абдульваххаб, голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Сирії.

На своєму каналі у мережі «Telegram» Абдульваххаб написав, що служби безпеки організації, без якого-небудь сорому, ігноруючи запеклі атаки на звільнені райони найманцями Асада, як і раніше практикують політику репресій і знущань у відношенні членів Хізб ут-Тахрір та усіх, хто говорить слово істини, зазначивши, що організація кидає сили на боротьбу з прибічниками правди замість того, щоб використовувати їх у війні проти тирана.

Професор додав, що Махір має інвалідність, оскільки отримав серйозне поранення у районі аль-Кабіна під час атак російських літаків. Також Абдульваххаб нагадав, що інші члени Хізб ут-Тахрір більше семи місяців утримуються у тюрмах організації «Хаят Тахрір аш-Шам».

На завершення голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Сирії задав питання: «Як довго служби безпеки будуть продовжувати політику гніту, тиранії та агресії?! Невже в організації не знайдеться гідного чоловіка, який поклав би цьому кінець?!».

Посланець Аллаха (с.а.с.) сказав:

بَابَانِ مُعَجَّلَانِ عُقُوبَتُهُمَا فِي الدُّنْيَا الْبَغْيُ وَالْعُقُوقُ

«За два діяння прискорюється покарання у цьому світі: пригноблення і непокора батькам» (аль-Хакім).

 


Огляд новин Газета «Рая»
26.02.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая