П’ятнична демонстрація «Наші представники — незалежні бригади»

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Вельмишановні воїни! Поверніть революцію на свій шлях!

У підтвердження продовження народної революції Шаму у п’ятницю у місті Арманаз пройшла демонстрація під гаслом «Наші представники — незалежні бригади».

Учасники акції повторювали: «Наша благословенна революція викрила зрадництво брехливого турецького режиму і його порожню риторику», «Путін та Ердоган — дві сторони однієї медалі, оскільки пали керівництва угрупувань, які цілими загонами бились один з одним», «Як би ми хотіли, щоб ці загони привели нас до перемоги, не до здійснення проекту невірних».

Демонстранти показали, що хочуть продовження революції, скандуючи: «Ми продовжимо нашу революцію. Революція — це ідея, а ідея не вмирає. Той, хто не помер від меча, помирає від іншого, але померти від меча — гідніше і благородніше».

Також вони поклали відповідальність за результат революції на благородних воїнів, заявивши: «Вельмишановні воїни звільнених територій! Проявіть ініціативу і поверніть революцію на свій шлях. Ми бачимо, що наш ворог слабкий, і для перемоги потрібні лише вірні воїни, які змінять баланс сил. У нас немає гаранту, окрім Аллаха. Перемога — у ваших руках, а не у руках гарантів. Ми заявляємо: наша вимога — незалежні бригади».

 


Огляд новин Газета «Рая»
26.02.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая