Перехідний уряд і скинутий режим у Судані — дві сторони однієї зношеної медалі

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У той час, як уряд Судану в лиці так званих «Сил за свободу і зміни» лицемірно заявив про те, що не буде скасовувати субсидії на хліб або щось ще,губернатор Хартума об’явив, що дозволяє виробляти і продавати хліб вагою 45 грам по ціні одного суданського фунту і вагою 90 гра по ціні двох фунтів.

У зв’язку з цією об’явою голова інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Судані д-р Ібрахім Усман у прес-релізі від 9 квітня 2020 року написав: «Обман продовжується, як і в епоху правління скинутого режиму, і полягає він у тому, що у перші дні розмір хліба буде більше звичайного, але потім вага хлібу знов стане колишньою, а ціна так і закріпиться на рівні 2 фунтів. Таким чином, уряд подвоїть ціну хлібу, не об’явивши про це офіційно».

Д-р Ібрахім зазначає:«Між скинутим режимом і новим урядом немає ніякої різниці, вони — дві сторони однієї медалі, і вони однаково реагують на кризи, діючи на основі капіталістичної системи, побудованої на зборах і не уявляючою собі, що таке турбота про людей».

Далі підкреслюється: «Настирливе прагнення уряду виконати приписи МВФ, незважаючи на величезний ріст цін і зубожіння людей, свідчить про те, що ці правителі є ставлениками колонізатора».

На завершення автор пише: «Тільки Праведний Халіфат за методом пророцтва може попіклуватись про людей і створити гідне життя, тому що у цій державі рішення будуть прийматись на основі Книги Аллаха і Сунни Його Посланця ﷺ».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
15.04.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню