Прийшов час арміям Умми підтримати ісламський проект по створенню Праведного Халіфату

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Голова Суверенної ради Судану Абдель Фаттахаль-Бурхан звинуватив політичні партії у створенні осередків всередині військового інституту країни.

Ці слова пролунали у проморолику до інтерв’ю, яке аль-Бурхан дав офіційному телебаченню країни і яке транслювалось на сайті Суверенної ради Судану. Відповідаючи на питання про спроби проникнення політичних партій та організацій в інститути безпеки і військового відомства, аль-Бурхан сказав, що деякі партії (не уточнивши їх назву) намагаються встановити і підтримати контакти з деякими співробітниками військових установ. Аль-Бурхан зазначив, що вони створили в армії свої осередки і що усі перевороти, які мали місце в Судані, не проводились озброєними силами самостійно.

Газета «Ар-Рая»: армії держав — це наріжний камінь і організована сила, якій потрібен лише той, хто повів би її за правильною ідеєю. Хізб ут-Тахрір володіє політичним проектом, що витікає із акиди Ісламської Умми. Він усе іще пропонує свій проект Уммі та її арміям, щоб вони прийняли його і прагнули на його основі до встановлення Другого Праведного Халіфату. Ми вказуємо нашим арміям шлях до к добру. І коли усі проекти капіталізму — патріотичні, національні і демократичні — зазнали краху і показали свою неспроможність, ми закликаємо офіцерів армії до величі цього і порятунку наступного світу. Ми закликаємо їх стати ансарами нашого часу.

 


Огляд новин Газета «Ар-Рая»
29.04.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню