Народ Лівії є прикладом відмови Ісламської Умми від нормалізації з єврейським утворенням

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У священний місяць Рамадан на одному із лівійських каналів була представлена програма, сюжет якої полягав у тому, що на приховану камеру знімали реакцію жителів Лівії на мікрофон з єврейською символікою і на питання: «Що ви думаєте про експорт нафти із Лівії в Ізраїль»?».

Глядачів вразила неочікувана реакція лівійців, по-перше, на саме питання, по-друге, на «ізраїльську» символіку і, по-третє, на те, що журналіст представився робітником «ізраїльського» каналу. Як тільки журналіст піднімав питання, люди одразу ж накидались на нього, викрикуючи: «Як можлива присутність в Лівії прапору окупанта і каналу, працюючого на нього?!».Своєю поведінкою лівійці показали приклад відмови від будь-якої нормалізації з окупаційною державою.

У своєму коментарі для преси інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині зазначив:

«Реакція лівійців — це яскравий приклад того, що правителі-злочинці, які схиляються до нормалізації і поступкам перед єврейським утворенням, представляють інтереси лише самих себе і своїх хазяїв на Заході. Що стосується Ісламської Умми, то вона як і раніше вважає єврейське утворення ворожою державою, яка повинна назавжди зникнути з благословенних земель Палестини. Люди відмовляються від нормалізації і відмовляються співіснувати зі злочинцем-окупантом подібно тому,як довгий час з ним співіснують правителі-зрадники і Палестинська адміністрація. Цей випадок також є прикладом того, що Ісламська Умма усе іще відчуває єдність,незважаючи на те, що її розділили вороги, встановивши між мусульманськими народами штучні кордони».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
06.05.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая