Кампанія з закликом підписати петицію за звільнення Навіда Бата

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Хізб ут-Тахрір/Пакистан

У Пакистані стартувала кампанія по збору підписів з вимогою звільнити Навіда Бата, офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Пакистані.

У п’ятницю 11 травня 2012 року співробітники пакистанської розвідки викрали Навіда Бата, коли він забирав із школи своїх маленьких дітей. І ось вже дев’ятий рік, як родина Навіда нічого не знає про нього.

Як офіційний представник Хізб ут-Тахрір у Пакистані, Навід Бат здійснював ненасильницьку політичну діяльність, виступаючи за встановлення Халіфату.

Навід був твердо переконаний , що Пакистан відстає у розвитку через підкорення Сполученим Штатам і запровадження у Пакистані неісламської демократичної системи правління.

Навід Бат був викрадений після того, як піддав різкій критиці пакистанську владу за те, що вона звільнила американського шпигуна Реймонда Девіса і не змогла захистити Пакистан від американської агресії у Абботтабаді.

Навід Бат по професії — інженер-електрик, батько трьох синів і доньки, які не втрачають надію на його повернення.

Незважаючи на те, що режим Імрана Хана виражає своє захоплення ісламською моделлю правління,проте він продовжує тримати у в’язниці найвідомішого у Пакистані прибічника Халіфату.

Ми засуджуємо режим Імрана Хана за жорстоке обходження з Навідом Батом і закликаємо негайно звільнити його і повернути у родину живим і неушкодженим.

Будь-ласка, підпишіть, підпишіть онлайн-петицію з вимогою звільнити Навіда Бата, перейшовши за посиланням:

https://secure.avaaz.org/en/community_petitions/prime_minister_pakistan_imran_khan_free_naveed_butt_1

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
27.05.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню