Джерелом усього зла є капіталізм

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Туреччині опублікував наступне: «Проте нещодавня політична історія свідчить про те, що саме держава і влада відкриває шляхи усім порочним ідеям».

Зовсім нещодавно президент Ердоган зробив заяву, в якій зачепив ЛГБТ - спільноти і закликав народ виступити проти будь-якої розпусти, яку заборонив наш Господь. На це інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір випустив прес-реліз, в якому говориться: «Дивлячись на це пояснення, здається, що президент Ердоган покладає відповідальність за розпусту у суспільстві на громадськість, позабувши, що сам сидить у виконавчому кріслі.

Проте нещодавня політична історія свідчить про те, що саме держава і влада відкривають шляхи усім порочним ідеям, які ведуть до хараму, злу і збоченням, руйнуючи цінності суспільства, послаблюючи їх зв’язки і руйнуючи єдність! Це саме Ердоган, щоб прийти до влади і заручитись підтримкою західних країн, «підморгуючи» геям у період виборів, користуючись приводом «голос є голос», говорив: «Гомосексуалістам також повинні бути гарантовані їх права і свободи на законному рівні»! Щорічний гей-парад «Парад гордості» став проводитись у період правління «ПСР» («Партія справедливості і розвитку», «AdaletveKalkınmaPartisi»)! «Стамбульська конвенція» (İstanbulSözleşmesi), яка відстоює права усіх видів сексуальної орієнтації і захищає подібні тенденції, була підписана у 2011 році також під час правління ПСР!..

О, президенте! Оскільки гомосексуалізм, розпуста і порочність суперечать цінностям цього суспільства, у першу чергу влада і держава повинні відреагувати на ці явища. Тому негайно гей-асоціації повинні бути закриті, а їх діяльність повинна бути заборонена. Усе, що робиться для похвали, підтримки, спонукання чи узаконення гомосексуальності, повинно бути заборонено, а той, хто робить усе це, повинен бути суворо покараний. Усі закони, які захищають гомосексуалізм, особливо — Стамбульська конвенція, повинні бути скасовані. І тоді вже Ви можете звернутись до громадян і сказати : «Ми зробили свою справу, решта за вами»! Нещиро вимагати що-небудь від народу, не роблячи самому нічого із вищесказаного. Те, що робите ви — це лицемірство!

О, мусульмани! І, на завершення, ми заявляємо, що джерелом усього зла є світська, демократична, капіталістична система безбожжя. Поки не паде ця система, поширення даного зла серед суспільства неминуче!»

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
15.07.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая