Як можна дозволяти ворогам створювати свої військові бази у наших країнах?!

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Президент Путін схвалив пропозицію, яка надійшла від уряду Росії про створення пункту матеріально-технічного забезпечення військово-морського флоту РФ в Судані і доручив міністерству оборони підписати відповідну угоду.

За даними «Reuters», Судан безоплатно надасть землю для російської бази, а Москва отримає право провозити будь-яку зброю, боєприпаси та інше необхідне обладнання через аеропорти і порти Судану для підтримки нового об’єкту.

Зі свого боку інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Судані заявив: «Принижений уряд Судану відкликається на прохання Росії про створення військової бази на суданських землях. Це розцінюється як зрадництво Аллаха, Його Посланця ﷺ та усіх віруючих. Росія — ворог Ісламу і мусульман, і вона використовує ці бази для нанесення ударів по мусульманам, як це було з народом Сирії, коли російські військові вбивали старих, дітей і жінок, захищаючи тирана Башара Асада».

В заяві питається: «Як можна дозволяти ворогам створювати свої військові бази в наших країнах?! Цьому є тільки одне пояснення — уряд Судану турбується тільки про збереження своєї ламкої влади, слугуючи будь-яким силам зла».

На завершення Хізб ут-Тахрір звертається до жителів Судану: «Не дозволяйте створення подібних баз на своїх землях! Скиньте цих маріонеткових правителів і возведіть Праведний Халіфат, який очистить води і землі мусульманських країн від військових баз колонізатора і принесе світу добро і справедливість».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
25.11.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню