Огляд новин газети «Ар-Рая» 31.03.2021

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Захист, який шукають жінки, тільки в системі Ісламу. Він відновить їх права, статус и важливу роль у вихованні цілих поколінь Умми. Але це може бути досягнуто тільки в Халіфаті, який забороняє сексуальну експлуатацію жінок у будь-яких цілях,що ставить захист її честі вище переслідування будь-яких матеріальних інтересів. Як же жінки і чоловіки, які живуть в умовах аморального життя в мусульманських країнах, потребують системи Ісламу, яка створить умиротворення між ними і збереже їх достоїнство!

Оборонна співпраця між Йорданією та Сполученими Штатами — це і є окупація

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Йорданії зазначив у своїй заяві, що йорданський режим підтримав Америку, ворога Ісламу і мусульман, як раніше підтримав Британію і єврейське утворення.

Розглядаючи пункти угоди про співпрацю у сфері оборони між Йорданією і Сполученими Штатами, офіс Хізба вказав, що в пункті №3 пишеться: «Йорданія надає по взаємній домовленості військовим силам, персоналу, підрядникам та іншим особам США можливість безперешкодного доступу і використання узгоджених об’єктів і територій».

Пункт №7 гласить: «Військовим силам і персоналу США дозволений вільний в’їзд, виїзд і вільне пересування по території Йорданії».

Пункт №8 гласить: «Літаки, транспортні засоби і кораблі, які експлуатуються озброєними силами США або від їх імені, можуть вільно входити, виходити і пересуватись по території Йорданії і територіальним водам Йорданії».

Пункт №15 гласить: «Озброєним силам і підрядникам Сполучених Штатів дозволяється використовувати воду, електроенергію та інші об’єкти громадського використання на умовах, включаючи ціни чи мита, не менш сприятливих, аніж ті які доступні для озброєних сил Йорданії чи уряду Йорданії».

У цій угоді йорданський режим також пообіцяв Сполученим Штатам наступне: «У випадку,якщо персоналу США вимагається медична допомога понад того, що надається Сполученими Штатами, озброєні сили Йорданії будуть надавати базові і невідкладні медичні послуги безкоштовно».

В заяві інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір говориться, що йорданський режим надав у розпорядження Америки та її озброєних сил військові бази, аеропорти, порт Акаба та інші території Йорданії, які вони будуть використовувати для здійснення своїх планів і цілей в регіоні.

Що стосується рішень Ісламу у відношенні цієї угоди, то в заяві Хізба підкреслюється, що Іслам абсолютно забороняє подібного роду військові угоди.

Як зазначається, усі ці угоди, договори і військові союзи між мусульманами та іншими державами невірних заборонені і недійсні по Шаріату, і мусульмани не повинні дотримуватись їх, навіть якщо вони укладені їх правителями і навіть якщо вони укладені повелителем правовірних. Посланець Аллаха (с.а.с.) заборонив звертатись за допомогою до держав чи інших утворень невірних. Більше того, коли держави невірних укладають договори, угоди чи військові союзи з мусульманами,вони роблять це для досягнення своїх інтересів в мусульманських країнах, і для створення своїх зон впливу і контролю. І усього цього стає ясно, що угоди, договори, військові союзи і угоди про захист з державами невірних заборонені Шаріатом,а мусульмани не повинні дотримуватись їх.

Звертаючись до жителів Йорданії, Хізб ут-Тахрір говорить: «Ви вже зрозуміли заборонність угоди про військову співпрацю між Америкою і цим режимом. Вам стало ясно, що ця угода є злочином. Тепер перед вами стоять два варіанти : або мовчання і згода, що веде до загибелі, або термінові дії і перешкоджання шляху правителям, щоб не дозволити їм занурити країну у прірву. Часу мало, а підлість невірних і хитрість їх агентів не дозволяють вам більше чекати. Поспішайте до змін! Встановіть Халіфат, який застосує положення Ісламу! Шаріат зобов’язує вас вибрати халіфа і присягнути йому на підкорення, щоб він правив вами на основі Корану і Сунни. Халіф покінчить з системами і законами невір’я, об’єднає мусульман в єдиній державі і звільнить їх із ями, в яку вони потрапили, слідуючи своїм правителям. Аллах говорить:

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ

«О,ті,які увірували! Відповідайте Аллаху і Посланцю, коли він закликає вас до того, що дарує вам життя. Знайте, що Аллах — між людиною та її серцем (може завадити людині добитись того, що вона бажає), і що ви будете зібрані до Нього» (8:24)».

Режим Шрі-Ланки планує заборонити Хізб ут-Тахрір і заарештувати його ключових членів в країні

Міністр громадської безпеки Шрі-Ланки Сарат Вірасікара в середу 10 березня 2021 року об’явив на засіданні парламенту про свій намір заборонити Хізб ут-Тахрір і заарештувати його ключових членів в країні. І тут, за словами голови Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір д-ра Салахуддіна Адади, перед суспільством, політичними та інформаційними центрами Шрі-Ланки встає перше і головне питання:у чому провина Хізб ут-Тахрір, якщо міністр об’явив про намір заборонити його?Хізб ут-Тахрір давно веде діяльність в Шрі-Ланці та її околицях, в мусульманських країнах і в столицях країн світу, але ніде з боку партії не було зафіксовано ніяких дій, що завдають шкоду безпеці людей. Навпаки, Хізб завжди звертає увагу людей на те, що їх позбавили прав, викриває тих, хто вступив у змову проти них і закликає їх до застосування системи Халіфату за методом Пророка Мухаммада (с.а.с.).

Далі в заяві ЦІО Хізба говориться: «Звинувачення Хізб ут-Тахрір в тероризмі стало найбільшою брехнею на глобальному рівні. У той же час режим Шрі-Ланки веде політичну гру, створюючи уявні загрози, щоб примусити мусульман відмовитись від основних ісламських вірувань і ритуалів і отримати більше підтримки серед ультранаціоналістичного населення, виступаючого проти нечисленних етнічних груп».

Також в заяві підкреслюється: «Брехня про те, що підтримка Шаріату і Халіфату або вираження невдоволення є проявом екстремізму, який може призвести до насильства, був відкинутий багатьма на глобальному рівні. Також була відкинута теорія про те, що Хізб ут-Тахрір є «конвеєром терористів», коли цю теорію пропонували консервативні аналітичні центри США».

Сили безпеки Йорданії продовжують арештовувати членів Хізб ут-Тахрір

Після декількох невдалих спроб арешту під приводом автомобільної аварії служби безпеки йорданського режиму у неділю ввечері заарештували професора Аділя Сарсура прямо в його доме, а потім доставили в Управління розвідки.

В прес-релізі, опублікованому у вівторок інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір в Йорданії, говориться: «Недивно, що йорданський режим арештовує проповідників і захисників Ісламу, оскільки він погруз у підкоренні колоніальному Заходу і підписав принизливі договори і угоди, останньою із яких була угода про співпрацю у сфері оборони зі Сполученими Штатами».

Далі в прес-релізі зазначається: «Ці арешти не завадять продовженню ісламського заклику, як і не завадять ті, хто відвернувся від носіїв заклику і скерувався до милості ворога. Носії заклику продовжать слідувати своєму шляху, поки Аллах не обрадує їх перемогою. Аллах неодмінно допомагає віруючим і виконує обіцянки. Влада Ісламу скоро буде відновлена на землі в лиці Праведного Халіфату, навіть якщо це ненависно беззаконникам.

وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ

«А ті, які вчиняють несправедливо, скоро дізнаються, куди вони повернуться» (26:227)».

Туніський канал «Al-Insеn» намагається ввести людей в оману

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Тунісі звинуватив туніський канал «Al-Insеn» у відсутності професіоналізму в інтерв’ю з депутатом Сафі Саідом, а також про те, що ведуча програми увійшла у роль судді і назвала Хізб ут-Тахрір «екстремістською організацією». В офісі Хізба заявили, що канал взяв на себе роль лжесвідка, коли спробував ввести громадську думку в оману, зв’язавши Хізб ут-Тахрір з президентом Кайсом Саідом. При цьому в заяві Хізба було зазначено, що на каналі чудово обізнані про те, що Хізб ут-Тахрір заперечував цей зв’язок на прес-конференції перед президентськими виборами 2019 року, а Кайса Саіда на тій же конференції назвав інструментом і захисником західної системи, коли решта усіх інших були обмануті і захоплені ним.

Відповідаючи на заяву депутата Сафі Саіда про те, що «Тепер хвиля політичного Ісламу розбилась об наші береги», Хізб ут-Тахрір пише: «Об береги ісламських земель розбиваються ідеї, чужді мусульманам, такі як комунізм, соціалізм і націоналізм. Сьогодні ми є свідками руйнування капіталізму і демократичної системи правління не тільки в ісламських землях, але й в усьому світі. Незабаром Другий Праведній Халіфат за методом пророцтва покінчить з рештками чуждих ідей і замінить їх Ісламом. Тоді світ осяється промінням ісламського відродження. Аллах говорить:

وَيَقُولُونَ مَتَى هُوَ قُلْ عَسَى أَن يَكُونَ قَرِيباً

«І скажуть: «Коли же трапиться?». Скажи: «Можливо, це трапиться дуже скоро!» (17:51)».

Хусіти простягають руку миру Америці — заклятому ворогу Ісламу і мусульман!

Європейський Союз, Британія, Султанат Оман і Мавританія привітали у вівторок 30.03.2021 ініціативу Саудівської Аравії про припинення війни в Ємені і подякували арабському світу і міжнародній спільноті за підтримку цього кроку другий день поспіль.

У понеділок 29.03.2021 міністр закордонних справ Саудівської Аравії Фейсал ібн Фархан об’явив про ініціативу уряду по врегулюванню єменської кризи, яка включає однобічне припинення вогню. Офіційний представник хусітів Мухаммад Абдуссалям заявив із столиці Омана Маската, що його група готова зустрітись з американцями для політичного врегулювання, щоб зупинити війну в Ємені.

У зв’язку з цим інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Ємені опублікував прес-реліз, в якому зазначається: «У той час, як хусіти опинились між молотом включення в список терористичних організацій і ковадлом припинення війни в Ємені, призначення Тімоті Лендеркінга спеціальним посланцем США по Ємену означає ніщо інше, як витіснення спецпосланця ООН по Ємену британця Мартіна Гріффітса і просунення американських планів і цілей в Ємені з обох сторін конфлікту».

В прес-релізі також підкреслюється: «Ми заздалегідь знали дії хусітів. І оскільки тепер брехня розкрита, ми закликаємо людей відмовитись від цієї групи. Хусіти зараз роблять те ж саме, що роблять інші правителі ісламського світу. Чи не досить Уммі ста років відсутності правління Ісламу на землі?! Вона повинна іти до відновлення панування Ісламу у державі Халіфат подалі від Америки, Британії та оманливої допомоги».

Треті вибори в законодавчі органи — нова глава в ліквідації палестинської проблеми

Хізб ут-Тахрір/Палестина описав в своїй заяві політичну реальність, в якій будуть проходити вибори в Палестині, і підкреслив, що їх результати повинні відповідати тому, чого хочуть вороги Ісламу, незалежно від того, хто в них переможе. Заява, опублікована у вівторок 23.03.2021,зробила стислий огляд підготовки до виборів: «Палестинська адміністрація освячує координацію безпеки з єврейським утворенням, тоді як регіональні держави, які служать ворогам Ісламу, спонсорують її і управляють її справами, а усілякі рухи і організації працюють під їх егідою і заробляють собі на життя брудні політичні гроші».

В своїй заяві Хізб ут-Тахрір звертається до людей: «Ми не розглядаємо вибори з точки зору надання довіреності і повноважень, оскільки довіреність в заборонному є гріхом, але ми зосередились на політичній стороні, щоб усі зрозуміли, що навіть найменша участь в виборах є великим злочином, оскільки розцінюється як участь у зрадництві і змові. Америка розуміє, що Ісламська Умма ось-ось звільниться від її кайданів, і найбільші злочинці у крупних країнах повністю усвідомлюють, що створення Халіфату — це питання часу. Наша упевненість у швидкій перемозі виходить із віри в Аллаха, а наша довіра палестинцям та усій Ісламській Уммі — із віри в нашу релігію. Халіфат за методом пророцтва — це обіцянка Аллаха і блага звістка Його Посланця (с.а.с.). Так довіртесь Аллаху і міцно ухопіться за Його вервь, відмовившись від злочинних вибрів і від тих, хто стоїть за ними».

Підготовка Анкарської конвенції замість Стамбульської не врятує жінок і суспільство від страждань

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Туреччині заявив в своєму прес-релізі, що вихід турецького уряду із Стамбульської конвенції (також відомої як Конвенція Ради Європи про запобігання і боротьбу з насильством у відношенні жінок і домашнім насильством) є лише пилом у вічі і нічого не змінить.

В заяві зазначається, що Конвенція про запобігання насильства у відношенні жінок усе іще виконується з тією ж рішучістю.

А у відповідь тим, хто виступає проти виходу із Конвенції і вважає це кроком назад,Хізб ут-Тахрір пише: «Ми бачимо принизливе положення західних країн, які реалізують цю Конвенцію. В їх суспільствах руйнуються родини і підсилюється аморальність, а насильство над жінками і дітьми досягли свого апогею».

На завершення інформаційний офіс ХТ в Туреччині підкреслює: «Особистість, родину, суспільство і покоління можна захистити і зберегти тільки за допомогою Ісламу, а підготовка Анкарської конвенції замість Стамбульської не буде рішенням. Думка віце-президента Туреччини Фуада Актая про те, що «ми повинні повернутись до своїх витоків», може бути досягнута тільки через прихильність ісламській вірі і рішенням, витікаючим із неї. Основа нашого життя — Іслам!».

Десятки людей загинули і отримали поранення в Бангладеш під час акції протесту проти візиту прем’єр-міністра Індії

У п’ятницю 25.03.2021 в Бангладеш в результаті зіткнень між демонстрантами і поліцією під час протестів проти візиту прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді, 4 людини загинули і десятки отримали поранення. В п’ятницю Моді на тлі протестів прибув у столицю Бангладеш Дакку. Дводенний візит Моді був приурочений до святкування 50-річчя кровопролитної війни, яка тривала біля 9 місяців і закінчилась загибеллю сотень тисяч людей після того,як Індія виступила за відокремлення Бангладеш від Пакистану.

В інформаційному офісі Хізб ут-Тахрір в Бангладеш заявили: «Зрадниця Хасіна не тільки вдало довела, що її режим є ворогом Аллаха, Його Посланця (с.а.с.) та Ісламської Умми, але також наважилась за допомогою своїх головорізів погрожувати народу жорсткими заходами у відповідь на мітинги проти візиту Моді».

В заяві зазначається: «Іронія полягає у тому, що Хасіна закликає людей святкувати «незалежність» і в той же час погрожує їм тюремним ув’язненням, якщо вони будуть протестувати проти злочинця Моді і його агресії проти Умми!».

Далі підкреслюється: «В Бангладеш не залишилось життєво важливих стратегічних ресурсів, інфраструктурі і галузей, які не були б надані Індії для реалізації її регіональних амбіцій. Ми не повинні дивуватись мовчанню партії «Авамі ліг» щодо агресії Моді, тому що вона разом з партією Моді — «Бхаратіяджанатапарті» — підкоряється Сполученим Штатам в протистоянні Китаю і в боротьбі з появою Халіфату шляхом підсилення міці Індії».

На завершення інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір звертається до народу: «Щоб покласти край агресії і гегемонії індійських мушріків і підкорити увесь Індійський субконтинент справедливості Ісламу, ми повинні квапитись до створення Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва».

Франція несе відповідальність за геноцид в Руанді

Як пише видання «AlJzeera» от 26.03.2021: «В офіційному звіті спеціальної комісії, створеної президентом Емманюелем Макроном,робиться висновок про те, що Франція несе тягар «важкої і проклятої відповідальності» за геноцид в Руанді проти етнічної меншості тутсі у 1994 році через союз з етнічною більшістю хуту, що знаходиться при владі в країні».

Згідно звіту, Франція навмисно надавала істотну і постійну військову підтримку тодішньому президенту Руанди Жювеналю Хабіарімане, незважаючи на його расистську політику, що заохочувала скоєння злочинів проти етнічної меншості.

В звіті говориться, що Франція, яка активно втручалась у справи Руанди, несе «тяжку і прокляту відповідальність» за події, які призвели до геноциду проти меншості тутсі, але у висновках говориться про те, що «ніщо не доводить її прямої участі в геноциді».

У звіті французька влада звинувачується у тому, що вона закривала очі на підготовку до скоєння цих злочинів, в результаті яких загинуло більше 800 тисяч людей (згідно доповіді, опублікованої Організацією Об’єднаних Націй).

Комітет вказав на невдачі Франції між 1990 і 1994 роками, коли при владі був соціалістичний президент Франсуа Міттеран, і зазначив, що Франція «відчувала почуття симпатії» до уряду в Руанді у той час і не змінювала свою позицію, поки не стало занадто пізно.

«Ар-Рая»: цей звіт розкриває лише верхівку айсберга злочинів проти людяності, скоєних французькими хрестоносцями та їх капіталістичною цивілізацією. Злочини Франції на протязі сторіч стосувались як мусульман,так і немусульман, і у неї не було яких-небудь інших мотивів, окрім колонізації і знищення народів. Тепер лідери Франції і Заходу виходять до нас, щоб нагадати про свободи і права людини. Нехай згинуть вони разом зі своєю цивілізацією, яка не принесла людству нічого, окрім розорення, спустошення і занепаду!

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
31.03.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая