Вихід Туреччини із Стамбульської конвенції

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Як пише видання «AlJazeera» 21.03.2021, Туреччина вийшла із Стамбульської конвенції про запобігання насильства у відношенні жінок і пояснила це прагненням захистити соціальну тканину, у той час як її крок був зустрінутий внутрішньою і європейською критикою.

У наказі, опублікованому в офіційні газеті «T.C. ResmîGazete» на початку суботи, президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган об’явив про вихід Туреччини із Стамбульської конвенції, яку вона підписала у травні 2011 року, а потім ратифікувала у лютому 2012 року. Турецька офіційна газета не згадала причину виходу із Стамбульської конвенції, але ряд турецьких офіційних осіб вказав на загрозу,яку вона становить для згуртованості родини і консервативних традицій в турецькому суспільстві.

«Ар-Рая»: незважаючи на світськість турецького режиму, незважаючи на свободи, діючі в Туреччині, включаючи свободу особистості, що породжує моральний занепад і заборонені відносини, незважаючи на те, що Ердоган сам підписав Стамбульську конвенцію у 2011 році, коли був прем’єр-міністром і загравав з Європою, і незважаючи на те, що він прийняв західну культуру і працює над її зміцненням в Туреччині за допомогою подібних угод, але під тиском консервативних сил, як вони їх називають, він об’явив про вихід із Стамбульської конвенції про запобігання насильства у відношенні жінок через ріст кількості розпаду родин і випадків гомосексуалізму.

Турецький досвід підписання цих угод і подальше визнання морального розкладу і збільшення випадків розлучення і відмови від родинного життя є реальним прикладом катастрофічних наслідків цих угод для родини і суспільства. Подібні конвенції — це смертельна отрута в красивій обгортці, що приваблює деяких глупців, засліплених західною культурою і ігноруючих рішення Ісламу, які приносять повагу до жінки і захищають її права. Жінка жила гідно у затишку ісламських законів, які не порочать її цноту і чистоту, не порушують її статус, економічні, політичні і соціальні права, чітко роз’яснені в Ісламі. У той же час Європа жила у мороці Середньовіччя, де жінки вважались демонами, їх поневолювали і обходились з ними як з тваринами.

Те, що трапилось в Туреччині, повинно стати тривожним сигналом для народу Палестини, щоб він усвідомив долю тих, хто приймає ці угоди, включаючи Стамбульську конвенцію, яка є іншою назвою Закону про боротьбу з насильством у відношенні жінок, витікаючого із угоди «CEDAW». Саме цю угоду просувають феміністські асоціації при підтримці і керівництві боку Заходу, особливо Європи, і при співучасті Палестинської адміністрації, бажаючої втілити його умови в Палестині під приводом захисту жінок і з метою поширення гомосексуалізму і руйнування родини — останньої фортеці Ісламської Умми.

Народ Палестини повинен протистояти усією своєю силою старушці Європі, яка перетворилась на великий бордель, де не шанується ані родина, ані родовід. Там кількість народжень зменшилась, а кількість трансгендерів і одностатевих відносин збільшилась. І тепер Європа безсоромно хоче затягти ісламські землі в своє болото. Саме тому її так розлютив вихід Туреччини із Стамбульської конвенції. Рада Європи назвала вихід Туреччини із Стамбульської конвенції «руйнівною новиною» і «загрозою захисту жінок». В МЗС Німеччини заявили, що вихід Туреччини із Стамбульської конвенції «посилає невірні сигнали Європі і турецьким жінкам». Що стосується МЗС Франції, то воно порахувало, що дане рішення свідчить і про черговий відхід Туреччини назад в сфері дотримання прав людини. Також і кемалісти, пов’язані з Європою, зокрема — «Республіканська народна партія» і феміністські асоціації в Туреччині, намагаються спричинити тиск на уряд і завадити виходу із Конвенції.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
07.04.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню