Хізб ут-Тахрір — це свідоме політичне керівництво

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Роль політичного керівництва в революціях дуже важлива. Його найважливіша задача полягає у тому, щоб упевненими кроками вести революцію до мети і піклуватися про неї,оберігаючи від обману ворогів.

Політичне керівництво володіє мудрістю у прийнятті рішень і політичною свідомістю у викритті змов і політичних інтриг, щоб уникнути їх. Воно працює над тим, щоб зібрати і об’єднати усі компоненти революції навколо кристально чистого проекту і детальної програми і забезпечити продовження революційного руху Умми до тих пір, поки вона не досягне бажаної цілі.

Благословенна революція Шаму піддалась декільком політичним ударам, які послабили її і відхилили від поставленої мети. Увесь світ змовився проти неї, а в авангарді змовників стоїть Америка та її інструменти, які продовжують запевняти сирійський народ в своїй дружелюбності. Саме ці інструменти Америки були і залишаються головною причиною лих і нещасть і джерелом обману і зла. Вони — як отруйний кинджал у грудях революції. Вони втягли народ Шаму у цикл переговорів і перемир’їв, що призвело до масовому переміщенню населення і втрати звільнених територій. Але перш за усе вони утримали злочинний режим від падіння. Революція Шаму сьогодні переживає найтяжчі дні, а причина цього полягає у тому, що повсталий народ не послідував свідомому політичному керівництву, відданому Аллаху, Його Посланцю (с.а.с.) і мусульманам, і здатному привести революцію Шаму до бажаної мети.

Революція Шаму потребує свідомого і щирого політичного керівництва, яким сьогодні виступає Хізб ут-Тахрір. Це подібно тому, як корабель, що пливе по морю у пітьмі, оточений смертю з усіх боків, потребує вмілого і досвідченого капітана, який тримає штурвал, покладаючись тільки на Аллаха, щоб привести корабель до безпечному берегу. Це керівництво поведе революцію туди, де мусульмани будуть жити згідно велінням Аллаха у затишку Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
07.04.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая