Десять років з миті викрадення Навіда Бата

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

11 травня 2021 року почнеться десятий рік з дня викрадення Навіда Бата, офіційного представника Хізб ут-Тахрір в Пакистані. Він був викрадений 11 травня 2012 року і ув’язнений у секретні камери служб безпеки.

Правлячий режим в Пакистані продовжує відмовляти Навіду Бату у яких-небудь контактах з його родиною. Аллах говорить:

مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ

«Мухаммад — Посланець Аллаха. Ті, які разом з ним, суворі до невіруючих і милостиві між собою» (48:29).

Але як вчиняють правителі-прислужники Америки? Вони добрі до ворогів – невірних і обмінюються з ними почуттями любові, милосердя і співчуття, у той час як до мусульман вони застосовують політику залізного кулака і навіть використовують язик вогню і бомб. При цьому Посланець Аллаха ﷺ в хадісі кудсі сказав:

إِنَّ اللَّهَ قَالَ: مَنْ عَادَى لِي وَلِياً فَقَدْ آذَنْتُهُ بِالْحَرْبِ

«Воістину, Всевишній Аллах сказав: «Я об’явлю війну ворогуючому з тим, хто близький до Мене» (Бухарі).

Навід Бат досяг віку 52 роки і він є батьком чотирьох дітей, гідним сином Ісламської Умми, принциповим політиком, одним із компетентних людей, здатних виконувати обов’язки правління на будь-якій посаді у майбутньому Халіфаті. Навід походить із благородної кашмірської родини, що проживає в Ісламабаді. Він поступив у відомий інженерно-технологічний університет «UET» в Лахорі. За видатні досягнення був відправлений в Університет Іллінойса в США, де і закінчив навчання. Він працював у приватному секторі в Сполучених Штатах, перші ніж вирішив повернутись в Пакистан, щоб взяти участь в глобальній війні за встановлення Халіфату за методом пророцтва в ісламських землях, залишивши розкішне життя і вступивши в боротьбу з беззаконниками.

Він невпинно прагнув викрити зрадництво правителів, які працюють проти Ісламу і мусульман в інтересах Америки, написавши сотні прес-релізів і десятки газетних колонок, виступивши на десятках прес-конференцій, семінарах і конференціях, і зустрівшись з тисячами впливових людей. Він об’їздив увесь Пакистан, розповідаючи людям про необхідність створити Халіфат і про деталі ісламського державного апарату. В ході цієї політичної і ідейної боротьби він часто наражався на арешти і тюремні ув’язнення і був відомий своєю непокорою і хоробрістю.

Цілком очевидно, що, незважаючи на жорстокі репресії з боку пакистанського режиму, Хізб ут-Тахрір не припиняє свою боротьбу і не збавляє обертів. Навпаки, вплив Хізб ут-Тахрір у цілому збільшився серед мусульман, особливо в озброєних силах. Мусульмани, які терплять труднощі заради Аллаха і вірні Йому, заслуговують на лідерство. В цей благословенний місяць Рамадан ми просимо Аллаха звільнити нашого брата Навіда Бата із темниці тирана так само,як до того був звільнений Пророк Юсуф (а.с.), і дозволити йому стати одним із тих, хто буде правити по законам Шаріату. Аллах говорить:

وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

«А ті,які вчиняють несправедливо, скоро дізнаються, куди вони повернуться» (26:227).

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
05.05.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая