Палестина волає до Умми та її армій

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

О, мусульманські армії! Чи не знайдеться серед вас праведного чоловіка?! Хіба кров не кипить в ваших жилах, коли ви бачите і чуєте жорстку агресію євреїв на благословенній землі?!

Як ви можете схилятись на бік правителів-беззаконників?! Коли ви почнете рухатись?! Хіба ви не читаєте Благородний Коран і не розумієте, що схилення до тиранів — великий гріх?!

وَلَا تَرْكَنُوا إِلَى الَّذِينَ ظَلَمُوا فَتَمَسَّكُمُ النَّارُ وَمَا لَكُمْ مِنْ دُونِ اللَّهِ مِنْ أَوْلِيَاءَ ثُمَّ لَا تُنْصَرُونَ

«Не схиляйтесь на бік беззаконників, щоб вас не торкнувся Вогонь. Немає у вас покровителів і помічників, окрім Аллаха, і тоді ніхто вам не надасть підтримки» (11:113).

О, мусульманські армії! Де ви, коли ваші брати в Палестині вранці і ввечері наражаються на агресію євреїв? Чому б вам не очолити боротьбу в Палестині і не встати на захист народу Палестини, щоб усунути узурпаторське утворення — корінь хвороби і джерело лих? Як сіоністське утворення досі стоїть твердо на ногах, якщо воно не здатне вести війну? Аллах говорить:

لَن يَضُرُّوكُمْ إِلَّا أَذًى وَإِن يُقَاتِلُوكُمْ يُوَلُّوكُمُ الْأَدْبَارَ ثُمَّ لَا يُنصَرُونَ

«Вони не завдадуть вам ніякої шкоди, окрім докучання. Якщо ж вони будуть битись з вами, то повернуться до вас спиною, після чого їм не буде надана допомога» (3:111).

Для вас є приклад того, як вчиняли ваші пращури,для яких євреї не становили ніякої сили, навіть якщо вони нападали на землі Ісламі і його святині. Ніколи раніше вони не моли так нахабно поселятись на землях першої кибли, не враховуючи Аллаха і мусульман. Ніколи раніше вони не могли побудувати державу на благословенній землі, у той час як мусульманські армії оточують Палестину.

О, мусульманські армії! Чи немає серед вас праведного чоловіка, який розуміє, що усунення євреїв, які узурпували Палестину, може трапитись тільки шляхом битви? Для цього недосить порожніх засуджень з боку правителів на адресу євреїв, у той час як ви сидите в казармах, підкоряючись наказам тих, хто більш зацікавлений в захисті єврейського утворення, аніж самі євреї. Послухайте слова своїх правителів, коли єврейські літаки обстрілюють Газу, коли їх війська осаджують мусульманські дома в Шейх-Джарраху і коли сіоністські фанатики штурмують аль-Аксу під захистом цих солдатів. Прислухайтесь до їх слів, щоб дізнатись, хто вони і що вони із себе представляють. Президент Туреччини і король Йорданії підкреслюють важливість співпраці для запобігання атак «Ізраїлю»...

Президент Туреччини здійснює активні дипломатичні кроки, щоб спричинити тиск на «Ізраїль»...Саудівська Аравія найрішучішим чином засуджує агресію проти мечеті аль-Акса...Наслідний принц Абу-Дабі засуджує усі форми насильства і ненависті в аль-Кудсі… Єгипет найрішучішим чином засуджує штурм аль-Акси в порушення міжнародного закону… Єгипет зв’язується з керівництвом «ХАМАС» і євреями для припинення вогню … Пакистан засуджує «ізраїльські» напади...Генеральний секретар Організації ісламської співпраці високо оцінює стійкість захисників аль-Акси і аль-Кудса...Джавад Заріф, міністр закордонних справ Ірану, заявляє, що єдине справедливе рішення палестинського питання — виявлення волі народу цієї країни шляхом всенародного референдуму...

Емір Кувейту виражає своє обурення тим, що відбувається...Міністр закордонних справ Йорданії зв’язується з країнами світу, у тому числі — з Сполученими Штатами, з проханням зупинити виселення жителів району Шейх-Джаррах...Йорданія засуджує об’явлення «Ізраїлем» військової операції в Газі і координує свої дії з іншими країнами, щоб об’єднати зусилля на міжнародному рівні... Також ми бачили екстрене засідання Ліги арабських держав і Організації ісламської співпраці…

Такими є позиції правителів мусульман… Чи є серед розсудливих той, хто не розуміє, що відповіддю на злочини євреїв повинен бути військовий похід мусульманських армій, щоб знищити сіоністське утворення і повернути усю Палестину під захист Ісламу? Чи є серед зрячих той, хто не розуміє, що покласти край агресії євреїв неможливо через порожні засудження чи звернення до міжнародної спільноти, яке і створило сіоністське утворення на землях мусульман?Хіба ми не знаємо, як треба вирішити палестинську проблему? І чи є нужда вдаватися до всенародному референдуму для визначення рішення? Хіба відсутність допомоги з боку мусульманських армій не є предметом ганьби у цьому світі і причиною тяжких покарань у загробному житті?

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.06.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая