Наступним кроком повинно стати повне звільнення Палестини

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Народ Палестини нагадав про честь і велич Ісламської Умми в останніх подіях з єврейським утворенням,захистивши мечеть аль-Аксу. Він дав їй надію на радикальні зміни і на те, що мусульмани здатні звільнитись самим, звільнити свої святині і стримати будь-яку агресію.

Народ Палестини відродив дихання Умми, а звільнення благословенної землі стало метою кожного щирого мусульманина, який бачив те, що відбувається, на власні очі. Чи не настав час вірним солдатам звільнити благословенну землю?! Чи не настав час увійти в благословенну мечеть аль-Акса, як увійшов туди Умар аль-Фарук (р.а.) під скандування такбірів, щоб у дворах аль-Акси запанувала справедливість і спокій, яких нас позбавив колонізатор?! Чи не дійшла до вас звістка, послана народом Палестини за допомогою пролитої крові?!

Настав час арміям Ісламської Умми проявити свій героїзм на шляху до звільненню аль-Акси і її благословенних околиць. Прийшов час для Умми повернути свою славу і велич, викоренивши єврейське утворення і режими, які його охороняють, і надати допомогу-нусру партії «Хізб ут-Тахрір», щоб встановити Праведний Халіфат за методом пророцтва.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.06.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая