Рашид аль-Ганнуші довго мовчав, а потім заговорив злом

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Як повідомляє портал «AlJazeera» від 18.05.2021, «спікер туніського парламенту і голова руху «Ан-Нахда» Рашид аль-Ганнуші сказав, що героїзм палестинського опору створить інше майбутнє і що арабський світ і регіон Шаму стануть свідками перестановки справ, згідно з якими палестинська проблема буде поставлена на правильну колію.

Аль-Ганнуші додав в інтерв’ю «AlJazeera» у вівторок, що палестинський опір — це шлях до звільнення, а не до торгів, і в цьому міститься секрет його успіху, підкресливши, що риси перемоги очевидні після нещодавніх подій в мечеті аль-Акса і в секторі Газа».

«Ар-Рая»: аль-Ганнуші довго мовчав, а потім заговорив злом. Замість того, щоб квапливо закликати армії і правителів підтримати Палестину, він говорить приємні слова, які ззовні показують співчуття, а всередині приховують змову. Хто обмежує палестинську проблему тільки палестинцями і намагається зобразити, що опір окремих облич чи рухів звільнить землі, є змовником,який хоче, щоб благословенна земля залишилась під окупацією, тому що таким чином він перешкоджає мусульманам та їх арміям звільнити Палестину.

Аль-Ганнуші не приховає своє зрадництво, оспівуючи опір і хоробрий палестинський народ. Будь-який, хто не закликає армії вирушити на підтримку Палестини, прямо чи косвенно сприяє зміцненню і підсиленню євреїв на ісламських землях, навіть якщо він прикрашає свої речі солодкими словами і красивими гаслами.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.06.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая