Огляд новин газети «Ар-Рая» 25.08.2021

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Шлях до порятунку — свідоме політичне керівництво

Злочинний сирійський режим і стоячі з ним західні капіталістичні держави на чолі зі Сполученими Штатами кожного разу, коли зазнають поразки на полі бою або не можуть досягти бажаної цілі військовим шляхом, вдаються до переговорів.

При цьому вони знають про відсутність політичної свідомості у тих, хто в справжній час очолює політичне і військове керівництво революції. І вже у ході переговорів і перемир’їв революція втрачає те, чого добилась військовим шляхом. Саме така картина спостерігається на конференціях по Сирії і Женеві, Астані і Сочі на протязі десяти років.

Останні події в Деръа — хороший приклад того, про що ми говоримо. Коли жителі цього міста піднялись і провели деякі військові дії за допомогою найпростішої техніки і зброї, вони тут же отримали перемогу над сирійськими військовими. І цей злочинний режим разом з Росією і Америкою поквапився зупинити ці військові досягнення революціонерів, прагнучи посадити їх за стіл переговорів.

Усе ж таки колишній досвід жителів Деръа і неодноразове порушення угод з боку сирійського режиму, Росії і Америки утримує революціонерів від переговорів, через які вони продовжують втрачати свої війкові досягнення. Очевидно, що на цьому етапі народному руху в Деръа і Хаурані не вистачає свідомого політичного керівництва. Цей недолік робить політичні горизонти перед ними розмитими, і, як наслідок, у них немає ясного політичного бачення. А без цього бачення вони не можуть просунутись уперед і перейти на наступний етап, наближуючись до скиненню баасістського режиму.

Відсутність свідомого політичного керівництва перешкоджає розробці ясних політичних цілей революційного руху і, таким чином, перешкоджає визначенню планів, способів і засобів, які необхідно використати для виконання задач.

Відсутність свідомого політичного керівництва неминуче веде до відсутності політичної свідомості серед населення. Інакше кажучи, цей вакуум у зв’язку з відсутністю політичної свідомості серед людей виник природним чином в результаті відсутності ідеологічного політичного керівництва, яке несе проект змін, а саме — проект по створенню Другого Праведного Халіфату.

Вимагається не просто наявність політичного керівництва, в цьому керівництві повинні бути виконані умови, найбільш важливими із яких є політична свідомість, вірність, щирість, стійкість, ясне бачення, широкий кругозір і всеохоплюючий проект. Можливо, слово «ідеологічний» підсумовує усе це, тому що таке керівництво несе ідеї, концепції, критерії, точки зору і комплексний проект,який виходить із віри Умми.

Висновок полягає в тому, що сьогодні Ісламській Уммі в цілому (і народу Шаму — зокрема) треба згуртуватись навколо Хізб ут-Тахрір. Хізб — це щира політична ідеологічна партія, яка несе ісламський проект по об’єднанню Умми. Дасть Аллах, цей проект приведе Умму до перемоги за допомогою жителів Шаму. Посланець Аллаха ﷺ сказав: «Потім буде Халіфат за методом пророцтва».

 Напади турецьких расистів на іммігрантів із Сирії ніколи не зіпсують братські мусульманські відносини

Услід за расистськими нападами на дома іммігрантів із Сирії і розграбуванням їх магазинів, що трапились нещодавно в районі Алтиндаг в Анкарі, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір/Туреччина написав: «Ці обурливі напади кояться купкою саботажників, спровокованих расистською риторикою політиків, які пов’язують ріст безробіття і знецінювання турецької ліри з прибуттям в Туреччину наших сирійських і афганських братів».

В заяві Хізб ут-Тахрір зазначається: «Причина тяжкого життя полягає в капіталістичній системі і західній просвіті, які нависли над Туреччиною останні сто років, а також в деяких сегментах суспільства, які полюбили Захід, послідували расистському дискурсу і вірять в світську ідеологію».

Хізб ут-Тахрір закликав турецький уряд вжити усі необхідні заходи для запобігання подібних інцидентів. У той же час інформаційний офіс Хізба закликав покарати політиків-підбурювачів які намагаються добитись політичної вигоди, використовуючи наших братів-іммігрантів, щоб утриматись на політичній арені завдяки расистській риториці.

В завершення заяви підкреслюється: «Немає сумніву в тому, що тільки Халіфат покладе край расизму і зітре кордони, накреслені між мусульманськими народами, об’єднавши їх в єдину силу».

Залишилось нанести останній удар по американському колонізатору

Після того, як мусульмани зраділи входженню афганських муджахідів в Кабул, тепер вони повинні вимагати перерізати канали постачання американців, що проходять через Пакистан, зачинити американське посольство в Ісламабаді і консульство в Карачі, а також припинити сприяти переговорам з афганськими муджахідами.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Пакистані пише: «Настав час нанести останній удар по американському колонізатору, розірвавши з ним усі військові союзи і економічні відносини».

Також в заяві вказується: «Єдиний спосіб не дати ворогу проникнуть в наш регіон — це, перш за усе, зміцнення регіону в цілому, об’єднавши Пакистан, Афганістан і Середню Азію в єдиний Ісламський Халіфат».

Далі офіс Хізб ут-Тахрір пише: «Наша сила полягає не в союзі і залежності від ворогів мусульман, а тільки в об’єднанні Умми Мухаммада ﷺ в одну державу, єдині озброєні сили і єдину економіку під одним халіфом, який править по Ісламу».

На завершення підкреслюється: «Досить терпіти брехню і зрадництво правителів мусульман! Вони — вантаж, від його треба позбутись. Для цього людям сили і впливу треба надати нусру Хізб ут-Тахрір, що встановити Халіфат за методом пророцтва. І ця держава мусульман сконцентрує військові сили і економічні можливості Умми, щоб покласти край американській гегемонії і поширити справедливість Ісламу по усьому світу».

Режим Хасіни використовує карантин, щоб приховати корупцію в секторі охорони здоров’я

Сотні людей, інфікованих коронавірусом, помирають в Бангладеш через відсутність кисневого обладнання і відділень інтенсивної терапії. Режим Хасіни не турбується про людей і не вжив за останні півтора роки необхідних кроків для розвитку сектора охорони здоров’я. Замість цього люди режиму розграбували мільярди доларів під приводом покупки медичного обладнання і вакцин. Що відволікти увагу суспільства від поразки в секторі охорони здоров’я, уряд регулярно використовує ЗМІ, звинувачуючи людей в недотриманні медичних рекомендацій і вводячи усе нові нелюдські карантинні обмеження.

Зі свого боку інформаційний офіс Хиб ут-Тахрір в Бангладеш опублікував заяву, в якій зазначається: «Через часті карантинні заходи економіка країни руйнується, а люди сильно страждають, ледве зводячи кінці з кінцями. Деякі із них навіть коять самогубство, тому що не можуть забезпечити своїх дітей їжею або виплатити свої великі борги. З іншого боку, уряд дотримується політики введення карантину як можливості утискання людей, щоб вони не могли виходити на вулиці і вимагати своїх основних прав».

Далі в заяві пишеться: «Ми звертаємось до офіцерів в армії і службах безпеки. Голодних і безробітних, які виходять на вулиці, щоб врятувати своє життя, арештовують і штрафують. І це великий злочин з боку режиму. Так не будьте частиною цієї тиранії, виконуючи нелюдські накази. Посланець Аллаха ﷺ сказав:

مَنْ رَأَى مِنْكُمْ مُنْكَراً فَلْيُغَيِّرْهُ بِيَدِهِ فَإِنْ لَمْ يَسْتَطِعْ فَبِلِسَانِهِ فَإِنْ لَمْ يَسْتَطِعْ فَبِقَلْبِهِ وَذَلِكَ أَضْعَفُ الْإِيمَانِ

«Нехай той із вас, хто побачить засуджуване, змінить це власноруч, якщо ж він не зможе зробити його, нехай змінить це своїм язиком, а якщо не зможе і цього, то своїм серцем, і це буде найбільш слабким проявом віри» (Муслім)».

Муджахіди «Талібану», стережіться пасток Заходу!

Як вказує сайт «France 24» 19.08.2021, міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що рух «Талібан», який захопив контроль над Афганістаном, повинен дотримуватись п’ятьох попередніх умов, щоб отримати визнання міжнародної спільноти.

«Якщо нове покоління талібів хоче міжнародного визнання, вони повинні спочатку випустити афганців, які хочуть покинути країну, тому що люди бояться. А потім повинні не допустити, щоб їх країна стала притулком для тероризму. Вони повинні довести це», — сказав французький чиновник.

Ле Дріан перерахував умови, заявивши, що таліби повинні «залишити гуманітарний доступ на афганську землю і поважати права, особливо права жінок». Як він підкреслив: «Таліби вже говорили про це, але вони повинні це робити». П’ятою і останньою умовою, за словами Ле Дріана,є «формування перехідного уряду».

«Ар-Рая»: спроби приручити рух «Талібан» і зв’язати його з інститутами міжнародної спільноти почались з тієї миті, коли Захід переконався в своїй нездатності добитись військової перемоги над ним і створити в Афганістані маріонетковий уряд, який буде захищати західні інтереси і вплив. Переговори, які проводились в Досі, столиці Катара, призвели до виведенню військ невірного колонізатора. І незважаючи на несправедливі пункти в Дохінській угоді, невірний Захід цим не вдовольнився. І ось ми чуємо нові умови із вуст міністра закордонних справ Франції. Їх мета — приручити рух «Талібан». Кожного разу історія повторюється. Скільки ісламських угрупувань наступило на одні і ті ж граблі, і тепер у них не залишилось нічого ісламського, окрім назв! Просимо Аллаха уберегти наших братів-талібів від підступів ворогів і вести їх прямим шляхом, а також зробити їх успіх початком кінця західної гегемонії над мусульманськими країнами.

Наставляння муфтію Султанату Оман після його наставлянь мусульманам Афганістану

Сайт каналу «Al-Alam» повідомив наступну новину: «Верховний муфтій Султанату Оман Ахмад ібн Хамад аль-Халілі привітав афганський народ з «великою і дорогою перемогою над загарбниками-агресорами».

В своєму «Твіттер» - аккаунті муфтій написав: «Ми вітаємо братський мусульманський народ Афганістану з великою і дорогою перемогою над загарбниками-агресорами, а потім вітаємо себе і усю Ісламську Умму з виконанням обіцянки Аллаха. Ми просимо братський мусульманський народ бути єдиним кулаком в протистояння усім викликам, щоб вони не розділяли свої шляхи і в них переважали терплячість, гармонія і мир, а також прихильність релігії Аллаха і застосування справедливого Шаріату. Ми закликаємо відмовитись від усього, що має зв’язок з законодавством повергнутого тагута».

Аль-Халілі продовжив: «Ми також сподіваємось, по милості Аллаха, що наше велике бажання звільнити мечеть аль-Акса і усі окуповані землі навколо неї скоро збудеться і що Всевишній дозволить нам святкувати цю перемогу. Таким чином Умма змиє, нарешті, з себе пляму ганьби в виді окупованої святині. А ця пляма з’явилась через віддалення від Аллаха і розділення між собою».

«Ар-Рая»: ми вітаємо цю цінну пораду муфтія Султанату Оман мусульманам Афганістану, оскільки він закликає їх застосувати Шаріат Аллаха, триматись за релігію і стерегтись кровопролиття. Ця порада показує його турботу про Афганістан і його народ. У той же час ми закликаємо муфтія до того, щоб він адресував подібні поради і правителям Султанату Оман, спонукаючи їх застосовувати закони Шаріату в усіх сферах життя: в управлінні, економіці, освіті, внутрішній і зовнішній політиці, а не тільки деякі положення про особистий статус і деякі закони кримінального кодексу. Нинішня влада Оману дуже далека від системи правління в Ісламі, тобто від системи Халіфату.

Ми також сподіваємось, що муфтій Султанату Оман звернеться з закликом до своїх правителів, щоб ті зробили країну ядром Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва. Тоді усі мусульмани об’єднаються і розпочнуть звільнення усіх окупованих країн, в тому числі Палестини, а потім закличуть увесь світ до Ісламу шляхом давату і джихаду.

Леви перед своїми народами і вівці перед західними державами

Президент Лівану Мішель Аун заявив, що порушення «ізраїльським» літаком повітряного простору Лівану минулої ночі є новим порушенням суверенітету Лівану і резолюції 1701. Це повідомляється на сайті «Sputnik» 20.08.2021.

Офіс президента Лівану опублікував в своєму акаунті в «Твіттері»: «Президент Аун проінформував Спеціального координатора ООН по Лівану, що порушення «ізраїльським» літаком повітряного простору Лівану минулої ночі є новим порушенням суверенітету Лівану і резолюції 1701, що вимагає швидких дій з боку Організації Об’єднаних Націй, щоб гарантувати, що подібне не повториться».

«Ар-Рая»: жалюгідні правителі Лівану використовують армії і служби безпеки, щоб утискати своїх людей і кидати у в’язниці на десятки років за політичні погляди особливо мусульман, і використовують важке озброєння в міжконфесійних війнах на вулицях Бейрута і Тріполі. Але ми не бачимо усього цього, коли агресія виходить з боку євреїв. Замість цього ми чуємо лише скаргу в ООН! О, Аллах! Позбав нас від цих правителів і заміни їх халіфом, який гідно відповість усім агресорам!

Аббас і Абдуллах II продовжують свою змову проти Палестини

Сайт «Al-Ghad» 15.08.2021 опублікував наступне: «Його Величність король Абдуллах II і президент Палестини Махмуд Аббас на зустрічі у палаці аль-Хусейнія оговорили події, пов’язані з палестинською проблемою, і зусилля по просуненню мирного процесу.

Під час зустрічі Його Величність підвередив, що Йорданія підтримує справедливі і законні права палестинських братів.

Абдуллах II підкреслив необхідність активізувати міжнародні зусилля для досягнення справедливого і всеохоплюючого миру, що дозволить палестинським братам створити свою незалежну державу на кордонах 4 червня 1967 року зі столицею в Східному аль-Кудсі».

Зі свого боку, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині опублікував заяву, в якій зазначив: «Ці зустрічі відбуваються після повернення короля Йорданії Абдуллаха II із США, де він обговорив декілька важливих питань з президентом Джо Байденом, включаючи палестинську проблему, а також після нещодавньої зустрічі президента Палестинської автономії Махмуда Аббаса з директором ЦРУ, де були зачеплені три теми (згідно виданню «Quds.net»), а саме — зміцнення економічних позицій ПА, налагодження внутрішнього положення і відродження мирного процесу. Ці зустрічі входять в число кроків, скерованих на реалізацію американського проекту по створенню двох держав. Саме на цьому акцентували увагу Абдуллах II і Махмуд Аббас, що високо оцінив нещодавній візит короля в Америку.

Йорданський режим після переходу військових сил і служб безпеки країни під владу Америки за допомогою так званої «Угоди про співпрацю в області оборони» намагається показати себе успішним хрещеним батьком і посередником, здатним допомогти вирішити і зачинити палестинське питання. Тому народ Йорданії повинен протистояти режиму і скинути його, а потім мобілізувати армію, яка знаходиться в двох кроках від Палестини, для звільнення окупованих територій».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая